Як зробити лебедя з куль. Як зробити з кульки лебедя.

Лебеді ... Скільки зворушливих і хвилюючих почуттів викликають вони. Дуже важко відірвати погляд від їх граціозного руху по воді. Стикаючись дзьобиками один до одного, немов цілуючись, їх вигнуті шиї утворюють форму серця, як би нагадуючи людям про чисту і вірного кохання. З давніх часів лебеді - це символ любові, вірності і відданості. І цей символ можна легко зробити своїми руками з повітряних білосніжних куль .
Вам знадобиться
  • знадобляться: спеціальні кулі для моделювання, груша для надування і величезне бажання. Якщо кульки є, а спеціального насоса немає, його легко замінить груша від тонометра (вимірювач тиску).
Інструкція
1
Надуйте кулька, залишивши «хвостик» в 6-7см для того, щоб кулька не лопнув при скручуванні бульбашок. Зауважте вузлик.
2
Від вузлика зробіть відступ в 3-4 см, затисніть і скрутіть міхур (як вичавлюєте ганчірку). Вийшов маленький хвостик лебедя.
3
Відступите 11-12 см від отриманого хвостика, і скрутіть наступний міхур.
4
Зігніть ці два міхура, укладаючи їх на невикористану частину кульки, і зробіть загальну скрутку в тому місці, де перший міхур з'єднується з другим. Вийшло два з'єднаних міхура і хвіст майбутнього лебедя.
5
Ще раз відступите 11-12 см - знову скрутіть.
6
Ось цей самий останній міхур покладіть на попередні два, проштовхуючи його всередину між ними, виштовхуючи назовні. Частина невикористаної кульки - це майбутня шия лебедя. Її потрібно акуратно згинати так, щоб вона прийняла дугообразную форму.
7
Робота закінчена. Залишилося розфарбувати дзьоб червоним маркером і підмалювати чорні оченята. Символ любові і вірності готовий. Такого лебедя можна піднести як подарунок не тільки на день весілля, але і на день всіх закоханих своїй другій половинці.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=LYuPknVsuC8