Як шнурувати кеди.

Кеди вже давно стали невід'ємною частиною гардеробу майже кожного міського жителя. Про молодь годі й говорити - кеди для молодих людей перетворилися в цілий культ. Це й не дивно, адже кеди - неймовірно зручна, практична і красива взуття. Саме тому існує величезна кількість варіантів шнурівки кед. Про деякі з них ви зможете дізнатися з цієї статті.
Вам знадобиться
  • Кеди, шнурки, трохи терпіння
Інструкція
1
Перший варіант шнурівки вважається найбільш традиційним і являє собою звичайну зиґзаґоподібну шнуровку.Сначала пропустіть шнурок черга дві нижні дірки, вирівняйте кінці по довжині. Перехрестіть кінці і вставте їх в наступні дірки. Знову витягніть, вирівняйте, перехрестите і вставте в наступні отвори. Так шнур, поки не дійдете до верху.
2
Цей вид шнурівки називається європейським. Щоб виконати таку шнурівку, пропустіть шнурок через два нижніх отвори, вирівняйте кінці. Потім один кінець шнурка пропустіть навхрест через наступне отвір кеда, а другий - так само, але пропустивши один отвір. Так продовжуйте шнурувати до самого конца.Такая шнурівка, можливо, не найкрасивіша, зате дуже міцно тримає черевик. Кажуть, що подібний вид шнурівки використовується в арміях деяких європейських країн для шнурування солдатських черевиків.
3
Цю шнурівку називають прямою або прямокутної. У підсумку вона буде виглядати, як рівні горизонтальні лініі.Пропустіте шнурок через два нижніх отвори, вирівняйте кінці. Потім один кінець шнурка пропустіть, чи не перекрещивая, через наступне отвір і виведіть назовні, а другий - так само, але пропустивши один отвір. Так продовжуйте шнурувати до самого конца.Ето не найпростіший спосіб шнурівки - можна легко заплутатися, до того ж, він підійде лише для кед, в яких з кожного боку парна кількість отворів. Зате він виглядає дуже акуратно і ефектно.
4
Цю шнурівку називають «Пила». Він виглядає кумедно, але, можливо, не надто акуратно. Для виконання пропустіть шнурок через нижні отвори і виведіть кінці всередину кеда. Потім один кінець пропустіть через наступне отвір, що не перекрещивая, а потім - в отвір по горизонталі. Інший - через отвір по діагоналі, пропустивши одне. Продовжуйте шнурувати так до кінця. Пам'ятайте, що постійна шнурівка кеда подібним чином може привести до деформації взуття.
Корисна порада
Для шнурованія кед вибирайте шнурки достовірніше, інакше довжини шнурка може просто не вистачити на задуману шнурівку.