Як заробити вагітної.

Раніше вагітність майже завжди означала відхід у декретну відпустку, який перетікав у відпустку по догляду за дитиною, та повну відсутність будь-яких зайнятості (за винятком, звісно, материнських обов'язків). Зараз не всі майбутні мами хочуть (та й мають можливість) зробити перерву в трудовій діяльності. Варіантів заробітку або, принаймні, підробітку, чимало: від постинга на форумах до відкриття власної невеликої справи.
Інструкція
1
Вагітність - найкращий час спробувати витягти матеріальну користь із свого хобі. Любите спілкуватися в інтернеті? Зараз можна заробити і на цьому. Багато фірм просувають свої товари через тематичні форуми і групи в соціальних мережах. Їм потрібні товариські люди, які можуть в процесі спілкування ненав'язливо прорекламувати їх товар, розповісти про нього. Перевага такого способу заробітку полягає в тому, що спілкуватися в інтернеті можна в будь-який час дня. Мінус один: платять за це, на жаль, небагато. Знайти замовника можна на біржах фрілансерів (www.freelance.ru та інших).
2
товариськість також підійде і робота на домашньому телефоні. Це може бути робота менеджера по продажам будь-якого товару, робота рекрутера, яка проводить телефонні співбесіди. Таку роботу можна знайти на звичайних сайтах з пошуку роботи або на біржах фрілансерів.
3
Якщо ви працювали в сфері викладання або просто добре знаєте ті чи інші предмети, то у вас є хороший шанс заробити на репетиторстві. Учні можуть приїжджати до вас додому. Знайти їх можна через знайомих, ті ж форуми або соціальні мережі і через спеціалізовані сайти на кшталт www.repetitor.ru. Плата за один часовий урок може починатися від 500 рублів.
4
Вагітність не означає необхідності відмови від роботи за своїм основним фахом. Багато хто може працювати за спеціальністю з дому - це стосується журналістів, юристів, маркетологів, рекламістів. Можна або домовитися з роботодавцем про виконання деякого обсягу звичайної роботи вдома, або спробувати знайти приватних замовників на тих же біржах фрілансерів.
5
Дуже багато "дитячі" бізнеси - центри раннього розвитку, магазини дитячих товарів і пр. Замислювалися і відкривалися саме майбутніми мамами. В свою чергу, матері легше довірити свою дитину іншої матері, а не просто віддати його на час свого вимушеного відсутності в якийсь домашній дитячий садок. Під час вагітності можна скооперуватися з іншими активними майбутніми мамами і задуматися про ідею відкриття, наприклад, центру раннього розвитку, підшукати невелике приміщення для нього, обладнання. А вже після народження дитини вести цей невеликий бізнес, корисний як вашій дитині, так і чужим.