Як зшити фатіновой спідницю. пишна фатіновой спідниця зі шлейфом мк.

  •  Пишні фатіновой спідниці користуються популярністю і у маленьких дівчаток, які мріють про сукню "як у принцеси" або "як у балерини», і у цілком дорослих модниць. Але При цьому зшити спідницю з фатину досить просто: для цього не потрібно ні спеціальних навичок ні навіть швейної машинки. Як це зробити?
  •  Сама трудомістка (хоча і досить нескладна) операція - це розкрій тканини. Наріжте з фатину смуги шириною в 20-25 сантиметрів і завдовжки, рівній подвоєною довжині вашої майбутньої спідниці. Отримані відрізки складайте вдвічі (по довжині). Таких смужок вам буде потрібно не менше п'ятдесяти. Якщо ви хочете, щоб спідниця була попишнее і нагадувала пачку - збільште кількість тканини.
  •  Виміряйте ширину талії, відніміть три-чотири сантиметри і відріжте шматок гумки відповідної довжини. Кінці гумки зшийте або зав'яжіть міцним вузлом.
  •  Візьміть фатіновой смужку і зав'яжіть її вузлом на гумці. Вузол повинен бути досить тугим, але «пережимати» гумку не варто, інакше пояс втратить еластичність. Прагніть до того, щоб обидва кінці смуги були приблизно однакової довжини.
  •  Послідовно обв'язуйте гумку відрізками фатину доти, поки не використовуєте всю підготовлену тканину. Ви можете чергувати смуги різних кольорів, щоб спідниця вийшла строкатою або, приміром, смугастої.
  •  Розподіліть відрізки по гумці рівномірно, щоб фатіновой спідниця була однаково пишної з усіх боків і подровняйте кінці тканини ножицями. Пояс готової спідниці можна прикрасити стрічками, бантом або штучними квітами, підібраними в тон тканини або розетками, виготовленими із залишків фатину.
Шлейф сукні - подовжена на 20 см і більше задня частина Подолу, стелеться по підлозі. Рухи дами в сукню зі шлейфом сильно обмежені: можна йти тільки вперед, присісти або потанцювати зі шлейфом певного крою неможливо. Проте, така прикраса створює сильне враження і додає стрункість носительці сукні.
Інструкція
1
Існує декілька видів крою. Перший варіант: зробіть втачной клин в задній шов. При цьому довжина кроку збільшиться. Довжина клина повинна бути більше довжини основний спідниці на довжину шлейфа. Низ оформите плавної, округлої лінією.
2
Замість цього можете продовжити задній центральний шов на необхідну довжину. При цьому не забудьте на викрійці врахувати припуск на обробку (1-2 см.). Аналогічно подовжите і розширте бокові шви. Лінія низу також повинна бути округлої, але при моделюванні можна оформити його у вигляді тупоугольного трикутника або іншої фігури, в залежності від моделі сукні.
3
До низу дуже довгого шлейфа можна пришити колечко, яке можна надіти на палець. В цьому випадку, якщо вам захочеться потанцювати, ви можете прибрати шлейф. Він буде красиво майоріти при кружлянні.