Як зробити м'якими рушники. Як зробити рушники м'якими.

Так приємно після душу заритися особою в пухнастий рушник або обернути його навколо тіла. А що ж робити, якщо ваш предмет побуту став жорстким і шорстким? Перестав вбирати воду, а тільки розмазує її по шкірі? Скористайтеся перерахованими радами і поверніть рушникові м'якість.
Вам знадобиться
  • - пральна машина;
  • - кондиціонер;
  • - сіль;
  • - праска з функцією відпарювання.
Інструкція
1
Стирайте махрові рушники в машині при температурі не вище 40 градусів.
2
Поміщайте в барабан пральної машини тенісні м'ячики. Вони будуть стукати по рушнику, збиваючи махрову тканину.
3
Проекспериментуйте прати НЕ сухим порошком, а рідким засобом для прання.
4
Встановлюйте на пральній машині додаткове полоскання. Махрові рушники люблять велику кількість води, в ній вони распушаются.
5
Поміщайте рушники в спеціальний мішок для прання, перед укладанням в барабан пральної машини.
6
Додавайте в пральну машину кондиціонер для білизни. Спробуйте кондиціонери різних виробників. Дуже багато залежить від якості махрової тканини і використовуваної води для прання. Так що те, що підійшло одним, зовсім не означає, що підійде і вам.
7
Розведіть в тазу з теплою водою пару пучок крупної солі. Покладіть в воду випрані рушники і ґрунтовно їх намочіть. Залиште на півгодини. Потім відіжміть і повести на мотузку сохнути. Якщо у вас немає солі під рукою, то замочіть рушники у великій кількості холодної води. Залиште на кілька годин, після цього вичавіть і висушіть.
8
Струшуйте рушники після прання, щоб махрові петельки розправилися і стали пишними.
9
Сушіть рушники на мотузці або на спеціальній сушці для білизни, але не на батареї. Рушник вішайте рівненько, що не бгають і не складайте. Намагайтеся не сушити махрові рушники на сонці. На повітрі розташовуйте сушилку в півтіні, щоб тканина обдавати легким вітерцем.
10
не гладьте махрові рушники гарячою праскою. Вони стають сухими і жорсткими. Якщо рушники сильно пом'ялися, то скористайтеся функцією відпарювання на прасці.