Як зробити соняшник з паперу. Як намалювати маленьку картинку поля сподсолнухамі.

Сонях орігамі - вельми незвичайна і красива фігурка. Цей паперовий квітка придумав англійський дизайнер Поль Джексон. Орігамі входить в його професійну сферу інтересів. Він навіть написав декілька творчих робіт з мистецтва орігамі.
Інструкція
1
Для створення фігурки соняшнику вам необхідно два однакових квадратних листа паперу. Квітка складається з заздалегідь підготовленого правильного восьмикутника.
2
Для виконання восьмикутника покладіть папір кольоровий стороною наверх. Згорніть листок кілька разів навпіл, у вас повинен вийти квадрат. Квадрат згорніть в трикутник. Добре намітьте згини і розгорніть листок.
3
Складіть кути квадрата до його центру, потім відігніть кути до сторін квадрата, щоб в центрі утворився квадрат. За намічених лініях знову складіть восьмикутник.
4
Гострий верхній кут загніть до нижнього основи фігурки з одного боку, потім відігніть і загорніть в іншу сторону і теж відігніть.
5
Розгорніть отриманий восьмикутник до фігури, описаної в пункті 3.
6
Переверніть фігуру зворотною стороною. Починайте підгинати виступаючі кути по лініях згину, зробленим в пункті 4. Продовжуйте згортати по лініях від колишнього восьмикутника, поки у вас не вийде фігура, що нагадує за формою будиночок.
7
Крайні пелюстки відігніть вниз, переверніть боку як у гармошки і відігніть точно також пелюстки. Після того, як ви все пелюстки відігнули, у вас внизу утворилися виступаючі куточки. У цих місцях стирчать куточки по лініях вогне аналогічно по відношенню до інших пелюсткам. Акуратно починайте розкривати квітка, видавлюючи пальцями серцевину вперед. У вас вийшов незвичайний соняшник.
Корисна порада
Якщо ви ще підберете спеціальний папір для оригамі за кольором соняшнику в центрі з імітацією серцевини, то ваш соняшник придбає закінчений вигляд.