Як змонтувати образ в емуляторі.

У всіх користувачів комп'ютерів обов'язково є диски з іграми, програмами. З цих дисків можна знімати образи і монтувати у віртуальні приводи. Тобто ви отримаєте файл з точною копією диска. Його можна зберігати на своєму жорсткому диску. Змонтовані диски володіють більшою швидкістю доступу, а також образи можуть використовуватися в будь-який час, навіть за відсутності оригінального диска.
Вам знадобиться
  • ПК, інтернет, програма Alcohol
Інструкція
1
Найкраще монтувати образ за допомогою емулятора Alcohol. Ця програма має простий і зрозумілий інтерфейс. Потрібно скачати програму Alcohol і встановити її на комп'ютер.
2
Виконати деякі настройки доведеться самостійно. В меню відкрити "Сервіс" і "Налаштування". У відкритому вікні потрібно відшукати "Віртуальний диск". Там вказується кількість необхідних віртуальних дисків.
3
Після цього настроюють асоціацію образів з програмою Alcohol. У вікні "Віртуальний диск" знаходите "Асоціація файлів". Там зазначається все, крім "RAR". Виконані налаштування зберігаються, натиснувши на кнопку Ок.
4
Після роботи з настройками приступаєте до монтування образу. В меню знаходите "Відкрити", де треба вказувати шлях до диска. Образ додається в програму.
5
Натискаєте по ньому правою кнопкою вашої миші і вибираєте "змонтувати на пристрій". Так само відбувається і демонтаж образ.
6
Можна монтувати образ прямо з провідника Windows. Відкриваєте папку з образом, і так само правою кнопкою миші знаходимо "Змонтувати образ".
7
Монтаж образу виконують і з програмою Daemon Tools. Після установки натискаєте значок емулятора лівої кнопкою миші. Повинно з'явитися вікно.
8
Вибираєте той файл, який потрібен для монтажу, і відкриваєте.
9
Далі можна починати працювати з віртуальним приводом. Зазвичай монтуються образи в ISO. Все виконується аналогічно і з іншими форматами. Якщо вся інформація збереглася, образ треба размонтіровать.Наводім курсор на Daemon Tools і натискаємо ЛКМ. У вікні натискайте "Размонтировать все приводи".