Як перевірити телефон на крадіжку. Як перевірити не вкрадений чи телефон.

Якщо ви щасливий володар телефону , купленого в спеціалізованому магазині, та маєте усіма необхідними документами на нього, то можете бути впевненими, що розглянута нижче ситуація вас не торкнеться. Але, якщо ви любитель часто міняти дорогі електронні іграшки, придбавши їх у сумнівних торгових точках або просто з рук, то ця інформація повинна бути вам корисна. Сьогодні крадений телефон - сумна реальність. І якщо ви не знаєте історію свого мобільника, то абсолютно не зайвим буде його перевірити на крадіжку.
Вам знадобиться
  • IMEI (унікальний серійний номер апарату), база даних IMEI - номерів крадених телефонів, що знаходяться в розшуку, доступ до інтернету.
Інструкція
1
Визначте IMEI - номер свого мобільника. Його можна виявити прямо під штрих - кодом, знявши кришку апарату і вийнявши батарею. Комбінація з 14-15 цифр і буде особистим IMEI вашого стільникового телефону . Ще простіше можна дізнатися ідентифікаційний номер, набравши * # 06 #, після чого він висвітиться на екрані.
2
Увійдіть в інтернет і знайдіть базу для перевірки IMEI - номерів. Це можна зробити на сайтах Онлайнер, Віртуальний майкоп (довідкова служба) та інших міських і регіональних сайтах, що надають телефонні бази.
3
Введіть IMEI в графу бази даних і натисніть «Перевірити». Якщо ваш апарат чистий, то отримаєте приблизно такий результат: «В базі не знайдено номера, відповідного умовам пошуку» або «Такий IMEI відсутня в нашій базі». Якщо ж телефон був вкрадений, то з'явиться інформація про дату реєстрації крадіжки.
Зверніть увагу
Не зайвим буде знати, що будь-який засіб мобільного зв'язку дуже легко відстежується і ідентифікується зі своїм власником. Тому, щоб уникнути непотрібних моральних і матеріальних витрат, купувати мобільні телефони слід тільки в спеціалізованих магазинах.
Корисна порада
Для того, щоб бути повністю впевненим у результаті розслідування, зробіть декілька перевірок, скориставшись різними сервісами.