Як тримати собаку.

Вирішивши завести собаку , ви повинні чітко уявляти собі ту відповідальність, яка лягає на ваші плечі, за виховання та утримання чотириногого друга. Собака - зовсім не іграшка, за нею потрібен постійний догляд і увагу, за її здоров'ям необхідно стежити. Якщо у вас немає для цього часу, то краще не мучити ні себе, ні тварина і обмежитися акваріумними рибками. У тому випадку, якщо ви налаштовані рішуче, скористайтеся деякими порадами.
Інструкція
1
Купуючи собаку , дізнайтеся все про ту породу, представником якої собака є. Ще краще вибрати породу під свій характер і умови, в яких ви її зможете утримувати. Врахуйте її природні схильності і ті, що з'явилися в результаті селекційної роботи над породою.
2
Для кожної собаки важливо мати власне місце, де вона може сховатися і відпочити, але щоб з нього була можливість спостерігати за життям інших домочадців. Якщо те місце, яке ви обрали для неї, з якихось причин не влаштувало собаку , надайте їй право вибрати його самостійно та обладнайте його потім у відповідності зі своїми вимогами. Для маленьких собак краще придбати корзинку або спеціальний будиночок, де вона зможе сховатися. Не ставте собаку на кухні, в спальні або дитячій кімнаті.
3
Щоб перебування в квартирі не стало для тваринного мукою, регулярно виводите його на прогулянку 2-3 рази протягом дня. Хоча б одна прогулянка в день повинна тривати не менше півгодини, щоб собака могла набегаться і з радістю повернутися в свій будинок і свою сім'ю, щоб блаженно подрімати.
4
У собаки має бути своє місце і посуд для їжі. Зазвичай його для зручності поміщають на кухні. Слідкуйте, щоб в мисці у собаки завжди була свіжа вода, годуєте її по годинах і прибирайте від неї до наступного годування недоїдену їжу.
5
Виховуйте свою собаку і навчайте всім необхідним командам. Це мова, за допомогою якого ви зможете пояснити своєму собаці, що від нього вимагається. Крім того, знання команд допоможе зберегти життя собаки в міських умовах при інтенсивному русі транспорту.
6
Ваша любов до тварини виражається не в тому, що ви годуєте його всім, що їсте самі і спите з ним в одному ліжку. Пам'ятайте, що правильне виховання і спеціальна собача їжа набагато важливіше для тварини. А любити її при цьому можна так само сильно.