Як почати урок англійської мови.

Чому одних викладачів учні слухають з великим інтересом, а на заняттях у інших відверто нудьгують? Проблема в тому, що більше половини педагогів ведуть урок за традицією: вітання, перевірка домашнього завдання, конспектування нової теми.

Як правильно почати урок англійської мови, щоб зацікавити дітей предметом? Для початку необхідно відійти від традицій і внести елемент новизни. Урок повинен бути вибудований у формі конструктивного діалогу сторін, щоб учні з сторонніх слухачів перетворилися в безпосередніх учасників відбувається.

Як почати урок після вихідних

Зустрічаючись з учнями після вихідних днів, більшість викладачів стандартно цікавиться тим, як пройшли вихідні? Банальна фраза звучить, скоріше, з ввічливості, ніж відображає дійсний інтерес. Однак на обличчях школярів, студентів обов'язково з'явиться легке замішання, якщо вчитель заінтригує: «Здогадайтеся, чим я займалася в суботу?» Природно, англійською мовою.

Почати урок з перевірки знань

Перевірка домашнього завдання і закріплення пройденого матеріалу - обов'язкова частина будь-якого уроку. Почати урок можна саме з цієї частини, але як її можна урізноманітнити? Це залежить від теми. Якщо йдеться про погодні явища, можна пограти в метеорологів. Кожен слухач повинен скласти власний прогноз на певний день. В конкретну дату викладач розгорне метеозведення і зачитає їх: додаткові бонуси отримає той учень, чий прогноз виявився найбільш точним.Теми, пов'язані з будинком і родиною, школярі, як правило, викладають на власному прикладі. Це нудно. Можна підключити уяву і попросити розповісти про своє бачення майбутнього когось з однокласників. Щоб включити в роботу всю аудиторію, об'єктом пильної уваги може виступити сам викладач. Один учень почне розповідь про нього, другий - підхопить, третій - продовжить. За аналогією - з одягом, зовнішністю. Яким клас бачить свого викладача через десять років? Що потрібно змінити в стилі, в зачісці? Всі поради і рекомендації приймаються тільки іноземною мовою.

Що потрібно від педагога

Талановитий педагог - насамперед, психолог. Щоб завоювати авторитет учнів, розташувати їх до себе, важливо не боятися жартувати над собою, власними недоліками. І адекватно приймати критику аудиторії, хай і висловлену в формі гри. І ще. Щирі компліменти своїм учням, сказані ненароком, мають магічну дію. Маша з'явилася на заняттях в новому костюмі, який їй дуже личить, а у Олексія - нова зачіска. Викладач може з цього приводу зробити комплімент. Головне, щоб похвали періодично отримував кожен школяр або студент.