Як вибрати колір стелі. різнокольоровий дтзайн стелі накухне.

Все більша кількість людей останнім часом віддають перевагу натяжним стелям . Даний вибір виправданий: такі стелі практичні, сучасні і просто красиві. Але при прийнятті рішення на користь натяжної стелі неминуче постає проблема вибору кольору. Існує кілька прийомів, слідуючи яким цю проблему можна легко вирішити.
Інструкція
1
Теплі кольору. Червоний, оранжевий, коричневий, жовтий і їх численні відтінки створюють ілюзію «низького» стелі. Тобто він здається нижче, ніж є насправді. Але це виходить тільки в тому випадку, якщо стеля теплих кольорів виготовлений в матовому виконанні. Глянцевий варіант натяжних стель тих же кольорів візуально буде здаватися вище. Фахівці не радять застосовувати помаранчевий колір стелі в маленьких кімнатах, а червоний - в спальні і в дитячій. До недавнього часу вважалося, що червоний колір не придатний для робочих кабінетів і кухонь, бо стомлює і дратує. Сьогодні фахівці спростували дану думку і навпаки, рекомендують робити червоні стелі в цих приміщеннях, пояснюючи свої рекомендації підсумками досліджень учених, які з'ясували, що червоний колір сприяє більш активній роботі мозку, піднімає настрій і забезпечує хороші результати в роботі.
2
Холодні кольору. Білі, сині, зелені натяжні стелі (і стелі, в яких використані їх незліченні відтінки) візуально збільшують приміщення, створюють видимість висоти і простору. Блакитний і зелений кольору доречні для ванної кімнати. А ось для спалень, робочих кабінетів і ряду інших кімнат зелений колір, попереджають дизайнери, треба використовувати дуже обережно, тому що він кидає зеленуватий відтінок на все, що знаходиться в приміщенні, в тому числі і на обличчя знаходяться в ньому людей. В кімнаті відпочинку і в спальні буде доречний натяжна стеля глибокого синього, фіолетового або бузкового кольору, т.к. споглядання даних фарб допомагає розслабитися.
3
Суміш кольорів. Різнокольорові натяжні стелі доречні в дитячих, віталень, на кухні. Малюнок можна придумати самим, але краще звернутися за допомогою до професійних художникам або дизайнерам.
4
Візерунок, малюнок. Улюблене багатьма «Зоряне небо», «Хмари», «Земна куля», «Квіти» і т.д. - Мати все це на стелі стало можливим з появою на вітчизняному ринку натяжних стель. Використання тих чи інших кольорів в полотні, було картину, фотографію, орнамент або малюнок, розумно заздалегідь обговорити з фахівцем. Зазвичай в компаніях, що займаються установкою натяжних стель, є в наявності каталоги, де без зусиль можна знайти те, що вам треба. Скористайтеся ним або поділіться своїми ідеями і задумами з художником або дизайнером (можете навіть надати їм картинку або малюнок). Для вас розроблять спеціальні ескізи.
Корисна порада
Якщо проблема вибору кольору натяжної стелі для вас довго залишається нерозв'язною, то найрозумніше зупинитися на білому. Класика завжди в моді, від неї ніколи не втомлюєшся. Однак при цьому обробка стін повинна передбачати присутність якого-небудь іншого кольору щоб уникнути виникнення асоціацій з лікарняною палатою. Хоча навіть в абсолютно «білому варіанті» завжди можливо додати приміщенню яскравості за допомогою меблів, штор та аксесуарів.