Як викликати функцію.

Функції мови програмування С використовуються для виконання ряду повторюваних дій в рамках однієї програми. Іноді в окрему функцію виділяють також великий блок будь-яких допоміжних обчислень. Як правило, виклик функції проходить з передачею в неї встановлених аргументів. Функція може бути, як возвращающей значення, так і просто виконує ряд певних дій. Викликати функцію можна тільки після її опису або оголошення її прототипу.
Вам знадобиться
  • середу програмування мовою С
Інструкція
1
Оголошення функції можна виконати в файлі заголовків з розширенням .h. В цьому випадку ви можете використовувати виклик функції в будь-якому місці коду програми, не замислюючись про видимість її оголошення. Заголовки підключаються в файли з розширенням .срр на самому початку рядком виду: #include "My_sag.h".
2
Оголосіть функцію наступного записом: bool My_fanc (char p1, int p2). Тут My_fanc - унікальне ім'я функції для вашої програми. Подальший опис функції можна виконувати в будь-якому місці програмного коду. Для цього вкажіть повертається тип, ім'я функції і всі передані аргументи. Після цього запишіть виконувані функцією дії в фігурних дужках, що обмежують тіло функції.
3
У тому місці коду, де потрібно виконати дії даної функції, напишіть її ім'я і передайте в неї всі необхідні аргументи. Тип зраджуваних значень повинен збігатися з оголошеним типом. Значення, що повертається присвоюйте змінної того ж типу: bool Res = My_fanc ("H", 24). Передача аргументів на функцію може здійснюватися, як через змінні зазначеного типу, так і за допомогою константних значень.
4
При виклику перевантаженої функції число її аргументів може бути різним для одного і того ж заголовка. Тут важливо правильно вказати їх значення, так як компілятор може не виявити вашої помилки у виклику функції.
5
Функцію можна викликати за допомогою покажчика. Для цього оголосіть даний покажчик і надайте йому адресу функції: int (* p_F) (const char *, const char *); p_F = My_fanc. В даному випадку виклик функції My_fanc можна буде записати, як звернення до покажчика. Наприклад, так можна передати адресу функції як аргумент іншої функції: copy (n, p_F). Таким чином, вже у функції copy виклик My_fanc виглядатиме так: (* p_F) (a, b), де a, b - аргументи викликається функції. Результат роботи при будь-якому реалізованому виклик відповідатиме програмованим діям функції.