Як зробити морський акваріум.

Останнім часом дуже модно мати акваріум . Наявність маленького куточка з рибками і морськими рослинами надає будь-якому приміщенню відчуття статусності і стилю. Грамотно оформлений, з правильно підібраним наповненням, акваріум може стати родзинкою будь-якого інтер'єру. Благо сучасні технології дозволяють формувати дизайн приміщення будь-якого типу. І акваріум може бути як невеликим елементом декору квартири або офісу, так і величезною декоративною перегородкою в приміщенні.
Вам знадобиться
  • Невеликий акваріум (до 50 літрів), водний градусник (повинна підтримуватися стабільна температура), спеціальна лампа (для підсвічування і обігріву), озонатор води (для збагачення води киснем), система фільтрації. Зверніть увагу - все це краще набувати в спеціалізованому магазині і зберегти чек і гарантійну документацію, якщо така є. Крім того, мешканців акваріума - рослини і рибки, теж варто купувати в профільному магазині, а не на стихійному ринку.
Інструкція
1
Заручившись підтримкою професіоналів, встановіть акваріум на його стаціонарне місце (багато зоомагазини надають подібні послуги). В такому випадку буде впевненість в правильному встановленні та підключенні додаткових елементів - підсвічування, озонатора і пр.
2
Наберіть в акваріум води, оформивши дно камінчиками і рослинами. Про те, що саме вибрати, вам варто поговорити з консультантами магазину.
3
При виборі мешканців свого акваріум а зупиніться поки на одному виді рибок або безхребетних. Так на перших порах буде простіше доглядати за кімнатної акваторією.
Зверніть увагу
Морський акваріум - найбільш складний в залицянні, його не можна встановлювати в місці, куди потрапляють прямі сонячні промені - внутрішня поверхня скла дуже швидко покриється зеленим слизом, а це не найкращим чином позначається на якості середовища проживання для риб.
Корисна порада
Якщо у вас ніколи ще не було акваріума, краще почати з невеликого акваріума з декількома рибками. Уже освоївшись і наловчившись, надалі можна придбати і красивий великий акваріум, який стане головною прикрасою приміщення і вашою гордістю.