Як прикрасити волосся.

Здавна одним з атрибутів жіночої краси були густі блискучі волосся . Жінки приділяли чимало часу, доглядаючи за власною шевелюрою і всіляко намагалися підкреслити красу свого волосся за допомогою вишуканих зачісок і різних аксесуарів для волосся. Перші модниці прикрашали волосся живими квітами. Сьогодні прикраси стали боле різноманітними.
Інструкція
1
Ви можете прикрасити волосся за допомогою різноманітних аксесуарів - шпильок автоматів, пеліканів, крабиков), гребенів і тому подібного. Дуже важливо, щоб колір заколки поєднувався з кольором вбрання, відповідав загальному образу і нагоди. Для одягу з безліччю деталей або дрібним малюнком переважні невеликі заколки, для однотонного вбрання - крупний аксесуар. Так наприклад, ідеальним прикрасою волосся в літній або весняний день будуть квіти. Вибір квітів залежить: від наряду (вони повинні перегукуватися з яким-небудь його елементом або малюнком), цветотипа жінки (блондинкам краще віддати перевагу квітам з ніжними відтінками, смаглявим брюнеткам варто віддати перевагу яскраві суцвіття). І звичайно ж, в деяких випадках квіткові прикраси у волоссі більш ніж доречні. Наприклад, в зачісці нареченої.
2
Стрічки, обідки. Ще один аспект, який потрібно враховувати при виборі шпильки - форма обличчя. Якщо вона ідеально-овальна, можна вибирати будь-які аксесуари. Квадратность особи відмінно сховає широка стрічка (стрічки - ще один модний аксесуар для прикраси волосся) навколо голови. Заколоті з одного боку волосся зроблять кругле обличчя більш витягнутим, а вузькому особі прямо таки показані яскраві веселі обідки.
3
Резинки. Чи не втратять своєї актуальності ще дуже довго різноманітні гумки. Сьогодні вони пропонуються на будь-який смак - від найпростіших, придатних для хазяйнування на кухні або походу в спортзал, до вишуканих, прикрашених бісером, атласом, штучними квітами і стрічками.
Корисна порада
Навіть самі доглянуте волосся зблякнуть, якщо будуть прикрашені облізлої шпилькою або потертій гумкою. Не економте на аксесуарах для волосся або не носите прикраси зовсім.