Як випрямити двері. Як випрямити вм'ятину на вхідних дверей.

Часом на наших автомобілях по нашій (неуважність за кермом) і не нашої вини виникають подряпини, вм'ятини і подібні «прикраси». Багато з них несерйозні і цілком переборні самостійними зусиллями (особливо подряпини), за усуненням же серйознішого збитку нам доводиться звертатися в авторемонтні майстерні. І все ж, вирішити проблему з вм'ятиною можна самостійно.
Вам знадобиться
  • Гумовий молоток
Інструкція
1
В першу чергу, оцініть вм'ятину візуально зовні двері. Якщо площа вм'ятини велика, швидше за все, вивести її без слідів ви не зможете, і в результаті все одно буде видна «гра на сонці».
2
Зніміть обшивку і акуратно попрацюйте зсередини гумовим молотком. Зусилля прикладайте чи не до центру вм'ятини, а ближче до панелі кріплення - це відновить форму дверної панелі. Після цього вирівняйте поверхню зі складками в місцях кріплення за допомогою точкового нагрівання і охолоджування. Робіть це доти, поки форма не відновиться повністю або просто вручну спробуйте підштовхнути вм'ятину зсередини. Так вм'ятина може випрямитися - метал зіграє назад, далі доведеться лише рихтувати.
3
Спробуйте також підсунути під обшивку автомобільну камеру і накачуйте її доти, поки вона не вирівняє вм'ятину.
4
Є й більш інноваційний метод вирівнювання вм'ятини. Для цього візьміть фен і балончик зі скрапленим СО2, нагрійте поверхню вм'ятини феном, а потім протягом декількох десятків секунд розпилюйте на неї СО2. Метал повинен виправитися.
Корисна порада
Іноді тільки кузовщик здатний визначити, чи можна випрямити двері або її потрібно однозначно міняти. Якщо пошкоджений сам каркас дверей, його основні елементи, що додають жорсткість, то виправити це самостійно не вийде, а доведеться придбати готову двері, але без внутрішніх елементів, використавши зі своєї двері лише начинку.