Як розраховувати сайдинг.

Сайдинг віднедавна став дуже популярним будівельним облицювальним матеріалом. Все завдяки тому, що даний матеріал довговічний і зберігає свої фізичні властивості і зовнішній вигляд деколи до 40-50 років, незважаючи ні на які зовнішні впливи. Крім того, сайдинг є хорошим звукоїзолірующим матеріалом і має низьку теплопровідність. Сайдинг і зустрічаються найрізноманітніших видів. Одні з найпопулярніших за матеріалом - це вініловий, металевий і цокольний сайдинги.
Інструкція
1
Якщо ви прийняли рішення зробити обшивку за допомогою сайдингу самостійно, то в першу чергу підрахуйте метраж усіх приміщень та окремо - розміри окремих елементів, у тому числі вікон, дверей.
2
Всі ці величини складіть і додайте до 15% до підсумкового результату. Це буде необхідно, якщо при монтажі раптом знадобиться підгонка. Якщо додаткові елементи у вигляді вікон, дверей займають значні площі (тобто, можливо, нестандартно великі), то їх розрахунки необхідно відняти із загальної площі фасаду. Якщо двері і вікна звичайного розміру, то можна не віднімати.
3
Розрахунок витрати матеріалу залежить від того, наскільки складна планування вашого будинку. Необхідно досконально врахувати всі кути, наличники, певні технічні нюанси (наприклад, можливі зазори між сайдингом і яким-небудь елементом будинку в разі стиснення або розширення сайдинг-панелі). Тому будьте уважні і при розрахунку точно враховуйте кількість стін, зовнішніх і внутрішніх кутів.
4
Після виміру всіх елементів будинку, складіть загальний креслення.
Зверніть увагу
При покупці сайдинга чітко дотримуйтесь інструкцій виробників, що стосуються монтажу та експлуатації матеріалу.
Корисна порада
Якщо при монтажі виникнуть проблеми, відразу ж звертайтеся до фахівців. Пам'ятайте, що невірні розрахунки кількості необхідного вам для монтажу матеріалу здатні спричинити за собою значно більші витрати, ніж при зверненні в цій роботі до фахівців.
Сайдинг представляє собою облицювальний матеріал, чудові характерні особливості якого неможливо переоцінити: він простий в монтажі, довговічний і екологічно чистий. Все це пояснює, чому сайдинг так популярний серед будівельників. Але перш ніж приступити до монтажу сайдингу, цілком логічно, що його потрібно розрахувати.
Вам знадобиться
  • - вимірювальні прилади;
  • - калькулятор.
Інструкція
1
виміряються розміри і параметри будови, яке будете облицьовувати сайдингом. Потрібно наступні показники: висота будівлі, його довжина, розмір вікон і дверей, розміри віконних заглиблень, дверних прорізів та інших отворів.
2
Відніміть від загального показника площі стін суму дверних, віконних та інших площ. До отриманого підсумкового показника додайте 7% від цієї величини. Така надбавка дозволить скорегувати показник на можливу підгонку, яка буде необхідна при облицюванні будівлі сайдингом.
3
Виміряйте площу однієї сайдингової панелі. Як правило, її площа дорівнює 0,85 квадратних метрів.
4
Розділіть скориговану площа поверхонь облицьовується будівлі на площу однієї сайдингової панелі. Отриманий показник дорівнює кількості панелей сайдинга, необхідному для личкування будівлі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ExBP4WBjjnY
Корисна порада
Пам'ятайте, що показник кількості необхідного облицювального матеріалу багато в чому залежить від того, наскільки складна конструкція будинку. Щоб не помилитися, краще всього скласти план, в якому детально розписати точний витрата сайдінгових панелей на кожну окрему стіну. І ще один важливий момент - крім основних облицювальних панелей, знадобляться і додаткові елементи. Приміром, буде необхідний стартовий профіль, застосовуваний в тих місцях, де йде розрив між основними панелями (вимірюється він в погонних метрах). Більш того, знадобляться зовнішні і внутрішні куточки (з їх кількістю не помиліться), привіконної профіль, лиштва та інші види профілю.