Як зробити подіуми в двері.

Напевно, кожен автолюбитель вважає, що його машина краще, ніж у «сусіда» і що він також краще розбирається в багатьох нюансах щодо "начинки" салону. У машині потрібна хороша магнітола, хороші колонки, правильно організована акустика. Якщо у вас іномарка, швидше за все, встановлена у вас аудіосистема і її якість звуку цілком задовільні. Але ось в вітчизняних машинах справи з аудіо акустикою йдуть трохи гірше. Замінити поганеньку штатну автомагнітолу на хорошу ви зможете, виготовивши так звані подіуми на дверях машини, в які будуть монтуватися динаміки.
Вам знадобиться
  • Листи фанери, саморізи, бруски, епоксидний клей, монтажна піна, автоемаль
Інструкція
1
Для початку визначтеся з формою майбутнього подіуму. Підготуйте картонний шаблон-форму, зробіть попередні виміри місця кріплення. Візьміть аркуш фанери товщиною не менше 10 мм і за даною формою виріжте підставу подіуму.
2
Арматуру кріплення динаміків виготовте також з фанери. Вона буде двома кільця, одне з яких повинно мати діаметр, рівний зовнішньому діаметру покриває динамік захисної сітки, а друге - діаметру основи колонки. Склейте кільця між собою і скріпіть саморізами.
3
Для скріплення підстави подіуму і кілець виготовте 6 брусків різної довжини (по 2 низьких, середніх і високих). Ця різниця в довжині брусків вплине на кут нахилу колонки, який в свою чергу залежить від ваших розрахунків.
4
Все виготовлені деталі склейте між собою. Каркас подіуму готовий. Залийте його монтажною піною, після висихання піни за допомогою ножа приберіть все зайве, обтягніть жіночими колготками і промажьте епоксидним клеєм. Після висихання епоксидки поверхню прошпаклюйте і ошкурьте.
5
Зовнішню обробку подіуму виготовте з будь-якого матеріалу на свій смак і звичайно ж, відповідно до матеріалу обробки салону вашого автомобіля. Пофарбуйте автоемаллю або обтягніть карпетом, шкірзамінником, або вінілом. Вибір за вами.