Як видалити історію в Гугл. Як видалити в гугл хром історію.

Відвідуючи різні сайти в інтернеті, браузер зберігає адреси посилань в історіях перегляду. Це дуже зручно, якщо хочеш знайти сайт, який відвідував недавно. Але іноді буває, що така статистика небажана і історію перегляду сторінок потрібно видалити. Як же це зробити в браузері Google Chrome?
Вам знадобиться
  • Комп'ютер
  • Браузер Google Chrome
Інструкція
1
Відкрийте браузер Google Chrome і праворуч у верхньому лівому куті знайдіть іконку у вигляді гайкового ключа. При наведення на нього з'явиться спливаюча підказка "Налагодження та управління Google Сhrome". Натисніть на неї. У випадаючому вікні меню знайдіть пункт "Історія" і увійдіть в нього.
2
Праворуч в рядку "Історія" натисніть "Змінити список". У новому вікні натисніть кнопку "Видалити дані веб-перегляду".
3
Відкриється нове вікно "Очистити дані просмотров". Поставте галочку навпроти напису "Очистити історію просмотров" і виберіть трохи вище період, за який ви хочете видалити історію . Якщо ви виберіть "За весь час", то віддалиться вся історія відвідин сайтів з самого початку використання браузера Google Chrome. Там же ви можете вибрати інший період для видалення історії.
4
Натисніть кнопку "Видалити дані веб-перегляду". Почекайте деякий час, до тих пір, поки віконце з галочкою сама не закриється. Після цього ваша історія буде видалена.
Зверніть увагу
Будьте уважні, коли ставите галочку у віконці "Очистити дані просмотров", так як помилково встановлена галочка може привести до втрати інших даних браузера.
Корисна порада
Перейти до видалення історії можна швидше, якщо натиснути клавіші Ctrl + Shift + Del, попередньо відкривши браузер Google Chrome. Для того щоб історія не велася при перегляді сайтів, відкривайте нове вікно в режимі інкогніто. Відкрити його можна в верхньому правому куті, натиснувши на іконку гайкового ключа.