Як відкрити магазин дитячого одягу.

Якщо вас цікавить, як відкрити магазин дитячої одягу, вам обов'язково потрібно ознайомитися з рекомендаціями директорів успішних магазин ов дитячої одягу. Для початку складіть список, що конкретно вам потрібно, дотримуючись рекомендацій.
Інструкція
1
Виберіть ідею для магазин а - це найголовніше. На даному етапі необхідно проаналізувати ринок і зрозуміти, чи потрібно ринку те, що ви збираєтеся продавати? З якими конкурентами ви зіткнетеся в цій сфері? Чи буде це маленький, середній або великий магазин ? Яка буде форма торгівлі? Чи буде це мережа або один магазин ?
2
Знайдіть потенційних покупців. Перед тим як відкрити магазин дитячої одягу, ви повинні ознайомитися з представниками цільової аудиторії. Поставити собі запитання: Чи впевнені ви, що їх зацікавить ваш товар?
3
Визначте, який асортимент ви зможете запропонувати? Займетеся ви продажем супутніх товарів? Що продають ваші конкуренти і чи користується це попитом?
4
Складіть бізнес-план. Чи вистачить у вас коштів для реалізації всіх бажань?
5
Подумайте над юридичною стороною питання. Намагайтеся виконувати всі вимоги і приписи - це допоможе вам уникнути частих перевірок.
6
Придумайте назву для магазин а. Опитаєте потенційних покупців, яку б назву їм сподобалося.
7
Виберіть місце розташування магазин а. Розташування магазин а бажано має бути таким, щоб з будь-якого кінця міста в нього легко було дістатися. Також подумайте, чи потрібен у даному районі магазин з таким товаром, чи доцільно його там встановлювати.
8
Добре продумайте зовнішній вигляд магазин а. Людям має бути приємно в нього заходити, обговоріть це з дизайнерами, які займатимуться вашим інтер'єром. Продумайте, де розміщуватиметься зовнішня реклама та стенди.
9
Приступайте до вибору приміщення. Визначтеся, чи будете ви брати в оренду приміщення або купувати його самі. Чи підійде воно за площею і плануванням? Продумайте, чи буде автостоянка біля вашого магазин а, чи зможуть до нього під'їхати вантажні автомобілі, чи стане в нагоді Вам службовий вхід, чи потрібні підсобні приміщення?
10
Вибирайте обладнання. Тут вам належить вирішити, де належить замовляти обладнання для вашого магазин а, чи підійде воно під ваш інтер'єр, чи вистачить місця, де його розмістити.