Як купити праску.

Купити праска сьогодні дуже просто - в будь-якому магазині вам запропонують безліч моделей з різними можливостями. Як же вибрати праска , який відповідав би всім вашим вимогам? Спробуємо розібратися в цьому разом.
Інструкція
1
Підошва праска ів. Першим ділом зверніть увагу на тип підошви праска а. Адже саме від того, з якого матеріалу зроблена підошва залежить якість прасування. В даний час виробники пропонують моделі праска ов з алюмінієвими, керамічними підошвами, з тефлоновим покриттям, з нержавіючої сталі. Найдорожчі з них - це праска і з алюмінієвою підошвою. Гідності таких приладів в тому, що вони легко очищаються, швидко нагріваються і остигають. Але такі праска і неміцні, через необережне поводження на їх підошві можуть з'являтися подряпини, що впливатиме на якість прасування. Також популярними є праска і з підошвою з нержавійки. Такі моделі практичні, прості в експлуатації. Плюсом цього матеріалу є висока прочность.В міцності праска ам з нержавійки поступаються і керамічні. Хоча за якістю прасування ці праска і одні з кращих. Більш міцними вважаються праска і з металокерамічними підошвами. Найкращими по праву є праска і з тефлоновим покриттям. За якістю прасування вони значно перевершують інші. Прилипання білизни до робочої поверхні на таких праска ах практично виключено. Вони міцні, також легко очищаються.
2
Подача пара. Сьогодні найпоширеніші - парові праска і. Найбільшою популярністю у покупців користуються моделі з горизонтальним отпарівателем. Вони значно дешевше, та й якість прасування у них відповідає всім вимогам. А моделі з вбудованим парогенератором прирівнюють до професійних, тому і ціна у них порівняно висока. Такі моделі дозволяють гладити тривалий час без перерви.
3
Потужність. Особливу увагу при покупці слід звернути на його потужність. Праски ділять на три ступені - до 1500 Вт, від 1800 Вт, більше 2000 Вт Звичайно ж, від потужності залежить і якість прасування. Але пам'ятайте, чим потужніший праска , тим більше ви споживаєте електроенергії. Хоча зараз багато виробників почали передбачати спеціальні режими роботи для заощадження електроенергії.
4
Довжина шнура. Не менш важливим при виборі праска а є і довжина шнура. Найбільш зручні для користувачів моделі, довжина мережевого шнура яких становить від 1,9 до 2,5 метрів. Також зараз випускаються моделі з бездротовим підключенням. Такі праска і не мають мережевого шнура. З мережею вони з'єднуються за допомогою підставки, як у електричних чайників. Зручність бездротових праска ов в тому, що дроту не плутаються під ногами.
5
Інші функції. При покупці зверніть увагу на такі деталі як вага, ручка праска а, безпека, система захисту від накипу. Визначившись з набором необхідних функцій, ви зможете вибрати для себе найбільш оптимальний варіант.