Як виконати процедуру.

Усі медичні процедури вимагають ретельної підготовки і професійного підходу. Виконувати їх потрібно залежно від того, що ви зібралися робити, але є і загальні правила їх проведення. Заздалегідь купите всі медикаменти та інші предмети, які можуть знадобитися, і можете приступати до проведення процедури.
Інструкція
1
Якщо ви медичний працівник і до вас на прийом прийшов пацієнт, представтесь йому і вислухайте загальні скарги. При проведенні медичних процедур в домашніх умовах, ретельно вивчіть рекомендації лікаря, які повинні бути написані в медичній карті або рецепті.
2
Вимийте руки з миючим засобом і витріть їх чистим рушником. Можете дочекатися повного висихання природним шляхом. Робити навіть самі нескладні процедури брудними руками не можна, це стосується і перев'язок.
3
Підготуйте всі медикаменти і покладіть їх у безпосередній близькості від місця проведення процедур. У вас має бути все, аж до антигістамінних засобів, на випадок гострої і швидкоплинною алергії.
4
Знову вимийте руки і надіньте стерильні рукавички. В лікарнях лікарі не миють руки в проміжках, так як у них підтримується чистота і стерильність приміщення. Доктора і медсестра надягають рукавички після розмови з пацієнтом і відразу приступають до виконання процедур.
5
Все готово, приступайте до виконання призначень лікаря, але не забувайте дотримуватися чистоти. Шкіру обробляйте спиртом, при необхідності протирайте і рукавички. Якщо ви не маєте навіть загального уявлення, що і як потрібно робити, краще помістіть людини на лікування в стаціонар. А якщо ви просто сумніваєтеся, сходіть в поліклініку і уточніть спірні моменти.