Як розширити брюки. Як розшити маленькі брюки.

Буває так, що сиділи ідеально улюблені брюки до початку наступного сезону вже не радують вас. Причина в тому, що ви відчутно поправилися. І непомітні в іншому одязі «складочки» починають нагадувати про себе, звішуючись над поясом. А з стегнами взагалі біда: вони просто не влазять в улюблені брючки. Брюки тріщать по швах, а з ними - мрії про те враження, яке ви хотіли справити. Худнути ніколи. Що робити?
Вам знадобиться
  • Ножиці, лезо, нитки, швейна машинка
Інструкція
1
Якщо прибавка в вазі незначна, а на виробі є великі припуски на шви і на виточки, то все просто. Відсіч пояс, розпоріть бокові шви. Пристрочите виточки і шви, припускаючи до потрібного розміру. На поясі можна переставити гудзик, петлю, гачок.
2
Але частіше буває так, що без радикальних методів не обійтися. В поясі розширити брюки можна, вставивши шматочки тієї ж тканини (якщо пощастить) або схожою. В останньому випадку доведеться обіграти розбіжність кольору іншими вставками, наприклад, на кишені. Тут є два способи: - Тканина пришийте з боку петельки. Петельку відріжте, надставте пояс, зробіть нову петельку, обмітайте; - пояс відсічі, розставте задній шов, знову пристрочите. Якщо не вийшло виконати роботу непомітно, це місце можна приховати ременем.
3
Щоб розширити брюки в стегнах, теж є різні способи. Можна вставити клини з тієї ж тканини, розпоровши по стегну бокові шви на кілька сантиметрів. Можливо, доведеться робити вставку по всій довжині брюк.
4
Для літніх брючек підійде вставка з мережив. Розпоріть брюки по боковому шву, приточив з вивороту смужку мережива, пристрочите косу бейку по поясу. Пояс доведеться зробити заново.
5
Джинси розширте за допомогою тасьми. Розпоріть бокові шви. Кілька (кількість визначається шириною вставки) тасьомок складіть навхрест посередині, в нижній і верхній частині «хреста» зшийте тасьму, роблячи широкі смуги. Пристрочите тасьму по всій ширині. Не забудьте пристрочити тасьму і на кишені.
6
Вихідні ошатні брюки можна надставіть атласною стрічкою в тон. Що з'явилися «лампаси» додадуть вашим штанам стиль і візуально будуть стрункішою.