Як усунути зубний біль.

Зубна біль здатна звести з розуму будь-кого. Виникаючи раптово, вона робить життя людини нестерпним. Не завжди є можливість швидко усунути причину болю в умовах медичного кабінету. Але кілька простих способів допоможуть вам протриматися до візиту до лікаря.
Інструкція
1
Покладіть на зуб таблетку анальгіну. Будучи не дуже приємним на смак і не найсучаснішим засобом від інших видів болю, місцево він допомагає добре. Якщо він не виручив, приступайте до наступного кроку.
2
Прийміть таблетку нурофена або кетанова. Вони відмінно знімають біль , але через низку протипоказань підійдуть не кожному. Тому потрібно заздалегідь проконсультуватися з лікарем, щоб він оцінив ступінь ризику і призначив правильне дозування.
3
Купіть в аптеці зубні краплі. Завдяки своєму натуральному складу, вони практично не мають протипоказань. Валеріана і м'ятна олія, з яких зроблені краплі, відмінно заспокоюють біль . Застосовуються місцево. Краплі капати на вату і прикладаються до біль ному зубу.
4
Закапайте масло гвоздики в каріозну порожнину. Його протизапальну і болезаспокійливу властивості допоможуть вам забути про біль на деякий час.
5
Прополощіть рот розчином соди, для цього розчиніть півтори чайні ложки соди в склянці теплої води. Цей перевірений поколіннями спосіб можна ускладнити, капнув в отриманий розчин трохи нашатирного або камфорного спирту. Змочіть шматочок вати в отриманому розчині і прикладіть до біль ному зубу.
6
Зробіть відвар з трав шавлії або звіробою. Також для відвару підійде материнка і перцева м'ята. Запалення спаде, біль ненадовго відступить.
Корисна порада
Пам'ятайте, що всі ці заходи - тимчасові. Лікуванням вони не є! Остаточно позбавити вас від болю зможе тільки лікар-стоматолог.