Як зберігати суші.

Нам не завжди вдається поїсти суші або ролли в спеціалізованих ресторанах або барах. Часто виникає необхідність забрати їх з собою. Правильне зберігання даних страв з морепродуктів є запорукою приємного їх вживання в їжу. Але чи можливо зберігати суші , щоб вони зберегли свій вишуканий смак?
Інструкція
1
Найкращий смак суші і роли зберігають протягом чотирьох годин після виготовлення. Це за умови, що вам не вдалося поїсти їх в спеціалізованих суші -Бар. Так що, якщо ви побажали откушать їх поза ресторану, спробуйте укластися у відведений блюду час. В іншому випадку, ні смак, ні зовнішній вигляд вас не порадують.
2
Взагалі ж досвідчені майстри з виготовлення суші зазначають, що зберігати ласощі не варто. Особливо в холодильнику. В числі компонентів, як-не-як, морепродукти в сирому вигляді. І їх заморозка з подальшою розморожуванням негативно позначаться на вашому шлунку. Більш того, в складі суші - теплий рис. Він, як правило, зберігається в їстівний вигляді дуже мала кількість часу.
3
На уроках японські кухарі дають таку пораду: якщо все ж є гостра необхідність приготувати суші наперед, то краще класти їх в найтепліше місце холодильника ненарезаннимі. За годину до подачі на стіл їх потрібно дістати і нарізати. На ранок залишати суші категорично забороняється. Розлад шлунка на весь день вам гарантується.
Зверніть увагу
Ідеальний термін придатності рол і суші - до 10 хвилин. Все, що пізніше - блюдо зі зміненим з плином часу смаком і консистенцією.