Як видалити приховану папку.

Видалити приховану папку можна кількома способами. Проста прихована папка, якщо вона не впливає на процеси і від неї не залежить програмне забезпечення, повинна віддалятися дуже просто. Складніша справа з папкою від некоректно віддаленого програми або папки з вірусом.
Інструкція
1
Знайти приховану папку можна кількома способами. Найбільш простий - це переглядати директорії операційної системи за допомогою файлового менеджера (наприклад, Total Commander). Подібні менеджери, як правило, роблять приховані папки - доступними (і їх можна видаляти).
2
Якщо подібного файлового менеджера не встановлено, можна все зробити простіше. Потрібно зайти в директорію, де розташована прихована папка, і натиснути на самому верху «сервіс», потім вибрати «властивості папки», перейти у вкладку «вид» і встановити в значення «показувати приховані файли і папки».
3
Якщо папка відмовляється віддалятися, слід перевірити, що за файл в ній знаходиться і чому він використовується процесом операційної системи. Цілком можливо, що файл системний, але якщо папка розташована не в директорії Windows (наприклад, System32), в такому випадку, цілком можливо, що в папці розташовується вірус чи будь-яке інше шкідливе програмне забезпечення. Для того щоб переконатися, що це за процес, потрібно перевірити його за допомогою безкоштовної утиліти AVZ. Якщо ви переконаєтеся що процес не системний/мережевий, його можна (а можливо просто необхідно) видалити.
4
Подібну папку треба перевірити на наявність вірусів за допомогою ефективного антивіруса (наприклад, Kaspersky Internet Security). Або якщо файл в папці займає менше 20 мб, є можливість перевірити його на безліч антивірусів відразу в режимі онлайн. Якщо там дійсно розташований вірус, то захисна утиліта повинна його ліквідувати, після чого папку можна буде видалити коректно.
5
Якщо папка все одно не віддалиться, потрібно видалити її за допомогою спеціальної утиліти Unlocker. Після установки потрібно натиснути правою кнопкою мишки на папку , вибрати «розблокувати» і видаляти. Також, після даної дії, не завадить провести очистку комп'ютера від можливих файлів пов'язаних з цією папкою, за допомогою програми CCleaner.