Як зробити плитку для доріжок. Як зробити фігурну опалубку -.

Доріжки на ділянці можна вимостити різними способами, наприклад купленої плиткою, виготовленої самостійно або затоку бетон в фігурної опалубці. Всі варіанти мають свої переваги і недоліки.
Вам знадобиться
  • -щебінь
  • -гравій
  • -речной пісок
  • -цемент
  • -тес або розбірна опалубка
  • -форми для лиття
  • -ємність для змішування розчину
Інструкція
1
Купівельна плитка встановлюється швидко, має різний орнамент і колір, але коштує недешево. Плитка, виготовлена самостійно виходить дуже міцною, форму і розмір можна робити на власний розсуд, при додаванні колера виходять різноманітні кольори, але процес виготовлення вимагає часу. Заливка доріжок за допомогою бетону є також затребуваним варіантом. Опалубка встановлюється фігурна, форма робиться на власний розсуд. Можна скористатися одним з варіантів для виготовлення доріжок .
2
Для самостійного виготовлення плитки буде потрібно виготовити форми для лиття. Ніяких особливих дорогих інструментів мати немає необхідності. Розчин змішується в будь-якій зручній ємності за допомогою штикової лопати. При заливанні у форми достатньо просто добре його утрамбувати.
3
Співвідношення розчину має складатися з 1 частини цементу, 3 частин піску і 3 частин дрібного щебеню. Як уже писалося вище, можна додати колер для бетону. Через дві доби після заливки плитка прибирається з форми, і форма заповнюється новим розчином.
4
Таким методом можна виготовити достатню кількість недорогий плитки для доріжок . Встановлювати її слід на підготовлену поверхню.
5
Для підготовки поверхні забирається весь дерен. Місце установки відсипається гравієм і піском і ретельно трамбується. Зверху потрібно насипати товстий шар піску і на нього встановлювати плитку. Таким же методом встановлюється покупна плитка.
6
Для виготовлення монолітної плитки встановлюється опалубка з тесу або металева розбірна. Розчин виготовляється зазначеним вище способом. Після застигання розчину, через 2 тижні опалубка знімається.