Як садити кабачки. Як садити насіння кабачків.

Кабачки вважаються найбільш невибагливими рослинами. Вони ростуть практично скрізь - і на звичайній грядці, і вздовж паркану, і по сторонам картопляного поля, і навіть на купі компосту. Але для того, щоб отримати великі і зрілі плоди, слід врахувати деякі поради щодо їх вирощування.
Інструкція
1
Садити кабачки можна як насінням, так і розсадою. Попередньо насіння слід прогріти в теплій воді хвилин 20, потім вимочити в розчині марганцівки. Насіння на розсаду висівають на початку квітня.
2
В відритий грунт розсаду можна винести в кінці травня - початку червня. Якщо вирішите садити кабачки раніше, то необхідно буде використовувати плівку. Розсаду висаджуйте з відстанню між рослинами 60-70 см.
3
Насінням же кабачки висаджують в травні. Між рослинами відстань повинна бути приблизно 8 см, насіння зашпаровуємо на глибину 3-5 см. До появи сходів краще укрити грядку поліетиленом.
4
Далі догляд за рослинами складатиметься в поливанні і підживленні. Поливати кабачки необхідно рясно, двічі на тиждень, під самий корінь. Ці рослини дуже люблять теплу відстояну воду.
5
Підгодовують кабачки розчином коров'яку, курячого і голубиного посліду. Дуже чуйні кабачки і на мінеральні добрива - суперфосфат і селітру.
6
Для того, щоб плоди не загнивали на вологій землі, можна приладжувався під кабачки фанеру або дошки.
Корисна порада
Найбільш сприятливою температурою для росту кабачка є 20-25 градусів тепла. Кращими попередниками кабачків є картопля, капуста, цибуля.