Як малювати бузок. hbcetv cbhtym.

Малювати квіти, здається, зовсім просто. Однак це тільки на перший погляд. Насправді це кропітка праця, яка вимагає певного таланту і вправності. І якщо з яким небудь одиночним квіткою проблем практично не виникає, то бузок малювати набагато складніше.
Вам знадобиться
  • Олівець, полотно, пензлі, фарби
Інструкція
1
На аркуші папері або ватману олівцем накидайте контури розташування квітів та листя бузку. Намалюйте трикутні закруглені криві, які будуть позначати суцвіття бузку. Прорисуйте листя ромбовидної форми. Для повноти картини можна зобразити букет у вазі.
2
Візьміть невеликий шматочок вати і змочіть її у воді. Відіжміть злегка вату і пройдіться їй по паперу. Це робиться для того, щоб при роботі з акварельними фарбами розмиви були більш плавними і ніжними. Шари акварелі накладайте один на одного, чекаючи, коли вони підсохнуть.
3
Світло-бузкової і темно-бузкової фарбами зробіть хрестоподібні смужки, імітуючи квіти бузку. Намітьте більш соковиту палітру і зробіть сітку ліній в місцях розташування кольорів. Зафарбуйте сітку хаотично, щоб кольори заходили один на одного.
4
Після того як акварель підсохне, тонким пензлем уточніть деталі суцвіть і листя. Використовуйте бузкову, рожеву і синю палітру для позначення кольорів. Для позначення листя використовуйте маскирующую рідина для акварелі. Спочатку покрийте листя світло-зеленою фарбою, а потім, озброївшись тонким пензлем, затемните лист темно-зеленою фарбою, залишаючи місця прожилок не пофарбованого.
5
Після того як букет готовий, приступайте до оформлення вази. Пам'ятайте, що весь акцент робиться на букет квітів, а ваза є лише доповненням. Кольори для вази підбирайте в тон до загального малюнку. Також біля вази можна накидати кілька опалих квіток або листя бузку.