Як включити показ прихованих файлів.

За замовчуванням операційна система Windows 7 не відображає приховані і системні файли, але вони можуть бути переглянуті, наприклад, за допомогою програм Far і Total Commander. Зроблено це з метою безпеки, т.к. зміна системних файлів може привести до серйозного збою системи. Щоб відобразити приховані і системні файли і папки, необхідно зробити відповідні настройки, при цьому їх зовнішній вигляд буде відрізнятися від звичайних файлів .
Інструкція
1
Відкрийте вікно «Панель управління», в лівій частині вікна виберіть пункт "Оформлення та персоналізація» і пройдіть по посиланню «Показ прихованих файлів і папок».
2
Відкриється вікно «Параметри папок». Перейдіть у вкладку «Вид». Щоб відобразити приховані об'єкти Windows, встановіть перемикач «Показувати приховані файли, папки і диски».
3
Щоб відобразити системні файли і папки системи, зніміть прапорець з пункту «Приховувати захищені системні файли», при цьому буде видано попередження про відкриття доступу до системних і прихованих файлів, натисніть кнопку «Так».