Як зробити кубок. Як зробити паперовий кубjr.

Кубки роблять з різних матеріалів - металу, скла, дерева, і т.д. Але можна виготовити їх і з того, що завжди є під рукою. Наприклад, за допомогою пластикової пляшки і знайомої з дитинства техніки пап'є-маше.
Вам знадобиться
  • пластикова пляшка
  • картон
  • папір або газета
  • клей ПВА
  • акрилова фарба
Інструкція
1
Візьміть пластикову пляшку і відріжте від неї приблизно третину верхньої часті.Із звичайного картону виріжте коло діаметром 6-7 см і прикріпіть його до шийки пляшки за допомогою малярської стрічки.
2
Нанесіть на заготовку в декілька шарів шматки паперу або газет, змащуючи їх клеєм ПВА або будь-якими іншими варіантами клею (прим. Їх рецепти, а також інші техніки пап'є-маше можна знайти в інтернеті). Для того щоб маса не прилипала до рук, періодично змочуйте їх водой.Дождітесь повного висихання маси.
3
Вирівняйте виріб, акуратно обрізавши краю і відшліфувавши його за допомогою наждачного бумагі.Загрунтуйте виріб, завдаючи грунт тонкими шарами. Дочекайтеся, поки кожен шар висохне, перш ніж наносити наступний.
4
Покрийте виріб акриловою фарбою металевого цвета.Украсьте кубок стразами, намистинами або іншими декоративними елементами, залежно від фантазії. Прикріпіть їх за допомогою супер-клею.