Як зробити макет для залізниці. Як зробити дерева для макета залізниці.

Для багатьох людей залізниця - це символ дитинства і дитячих мрій. Кожен в дитячі роки мріяв мати власну залізницю, і коли ця мрія стає реальністю, ігри із залізницею та моделювання на залізниці стають серйозним захопленням, який притягує до себе не тільки дітей, а й дорослих людей, що витрачають чимало коштів на оснащення і прикраса своєї залізної дороги . Ви можете створити деякі елементи для макета залізної дороги вручну, не набуваючи дороги х деталей в магазині.
Інструкція
1
Справжню залізницю не можна уявити собі без повноцінного природного рельєфу, який її оточує, будівель, рослин, і багато чого іншого. Підготуйте для створення макета вільний і зручний стіл.
2
На столі повинна поміщатися ваша залізниця - рейкове полотно і потяги. Також переконайтеся, що вам є куди підключити блок живлення залізної дороги . Придумайте уявний образ вашого макета, накидайте на папері ескіз. Визначте, з яких елементів він складатиметься. Зробіть розмітку столу, визначаючи, як саме прокласти рейки, і що розміщувати навколо них.
3
В природному рельєфі особливе місце займають гори. Зробити гори з тунелем для макета залізної дороги дуже просто - вам для цього буде потрібно макетний ніж, а також фанера, монтажна піна, наждачний папір і алебастр. Придумайте форму майбутньої гори, а потім, проклавши рейки на макетному столі, виготовте над рейками короб з фанери підходящого розміру.
4
Всередині короба повинні вільно проходити поїзда. Навколо короба акуратно наносите монтажну піну, формуючи обриси гори. Намагайтеся домогтися природних і спонтанних обрисів. Наносите кожен новий шар гори після того, як злегка підсохне попередній.
5
Дочекайтеся повного висихання піни, і через добу приступайте до її обробці. Макетним ножем обробіть гору, зрізуючи зайві фрагменти і надаючи їй остаточну форму. Виріжте ямки і улоговинки, сформуйте достовірний рельєф.
6
Розведіть у воді алебастр і покрийте шаром в 3 мм всю гору з допомогою пензлика. Через кілька годин окрасьте гору сірої ґрунтовкою з балончика, колір якої збігається з кольором реального каменю. Обробіть поверхню гори наждачним папером, знімаючи фарбу в деяких місцях, щоб створити натуралістичні потертості.
7
Деякі фрагменти гори окрасьте сухим пензлем чорної, білої і темно-зеленою фарбою. Так ваша гора виглядатиме набагато реалістичніше.
8
Ваша гора готова - ви можете доповнити макет штучними деревами, будиночками, штучними газонами, фігурками людей і тварин, автомобілями, і багатьма іншими елементами макета.