Як зробити річну жерлицу. Як виготовити річну жерлицу відео.

Якщо ви захоплюєтеся риболовлею, то вам кожен сезон потрібні спеціальні літні снасті для лову хижої риби - щуки, окуня, та інших видів риб. Найкраще ловити хижу рибу в літній час роки на просту річну жерлицу , яку можна як придбати в магазині, так і виготовити з підручних матеріалів, не витративши ні копійки грошей. Для виготовлення літнього жерлиці вам будуть потрібні прості пластикові пляшки з-під води об'ємом 0,5 л.
Інструкція
1
Обидві пляшки розріжте поперек на дві частини гострим ножем. У вас повинні вийти два денця і дві верхніх частини з кришками від обох пляшок. Верхня частина пляшки повинна входити в нижню верхівкою вниз.
2
Проткніть в кришці верхній частині пляшки за допомогою шила отвір і просмикніть в нього робочу волосінь. Потім в центрі денця нижній частині пляшки проробіть ще один отвір. Зберіть жерлицу , використовуючи міліметрову волосінь, продевая її в денце дно пляшки. Таким чином, нижня частина пляшки стане верхньою частиною вашої літньої жерлиці.
3
Зробіть з одного боку волосіні петлю, щоб жерлицу можна було підвішувати, а з протилежного боку зробіть вузлик. Лісочку пропустіть в кришечку верхній частині пластикової пляшки і, відступивши 17-18 см від вузлика, зав'яжіть ще один вузол за пробкою пляшки. Верхня частина пляшки стане нижньою частиною жерлиці.
4
Робочу лісочку зміцните в двох отворах шийки пляшки і намотайте необхідну довжину волосіні з грузилом і гачком-трійником, а потім вставте нижню частину жерлиці в верхню. Волосінь з грузилом і гачком виходитиме з щілини між двома частинами жерлиці.
5
Окрасьте верхню частину жерлиці білою фарбою, а нижню - червоною фарбою. Якщо хижа риба клюне на гачок, нижня частина жерлиці випаде з верхньої частини і дасть вам зрозуміти, що риба клюнула, і її потрібно витягати з води.