Як розібрати багажник.

Додатковий багажник , який ви встановили для перевезення необхідних вантажів, слід періодично знімати. Якщо цього не робити, то забарвлення автомобіля під багажник ом буде більш темна, особливо якщо ви часто залишаєте його під сонцем. Рекомендована періодичність знімання багажник а - щоразу, як тільки необхідність в ньому відпала. Це не означає що знімати його потрібно один раз в сезон, а саме відразу після того як потрібні вантажі перевезені.
Інструкція
1
Розбирати багажник слід в точної послідовності від його установки, тільки в зворотному порядку.
2
Спосіб розбирання залежить від моделі встановленого багажник а і кріплень, на які він встановлений.
3
Найлегшим варіантом розбірки вважаються багажник і з затискними і замикалися кріпленнями, а також навісні моделі. Для їх розбирання досить відстебнути кріплення і зняти поперечини або опори. Всі кріплення і багажник потрібно скласти в доступне місце для наступної установки. Найбільш часто навісний багажник зберігають в стандартному багажник е автомобіля, щоб у разі необхідності він завжди був під рукою.
4
Якщо ви виїжджаєте з багажник ом тільки на дачу або на природу, а у всіх інших випадках вам вистачає стандартного багажник а, то навісний можна покласти в гаражі на полку.
5
Найскладнішою розбиранням багажник а є модель, закріплена за допомогою саморізів. Цей варіант краще знімати по закінченню сезону, коли вам потрібен додатковий багажник . І це не дивлячись на те, що фарба на автомобілі буде виглядати нерівномірно.
6
Після закінчення дачного або відпускного сезону, саморізи відкрутите, багажник зніміть. Все місця від саморізів зашпаклюйте і пофарбуйте відповідним відтінком фарби з балончика.
7
Якщо кріплення багажник а погано піддаються разжима або розстібання, то змастіть їх маслом і спробуйте зняти через деякий час.