Як зробити лебедя своїми руками. Як зробити лебедя з паперу своїми руками.

За допомогою універсального старовинного мистецтва складання з паперу - орігамі - можна створювати найрізноманітніші вироби, від простих і доступних навіть початківцям майстрам фігурок, до складних конструкцій, зібраних з сотень різноманітних паперових модулів. Ми пропонуємо вам скласти з паперу красивого і об'ємного лебедя , для виготовлення якого вам не знадобиться клей. Лебедь складається з однакових паперових модулів-трикутників різних кольорів.
Інструкція
1
Для початку складіть за стандартною схемою потрібну кількість трикутних кутових модулів з кольорової крейдованого паперу. Вам буде потрібно один червоний модуль, 136 рожевих модулів, 90 помаранчевих, 60 жовтих, 78 зелених, 39 блакитних, 36 синіх та 19 фіолетових, щоб отримати різнобарвного лебедя . Також ви можете використовувати один червоний модуль для дзьоба, а всі інші модулі (458 штук) скласти з білого паперу, щоб лебідь вийшов білосніжним.
2
Три рожевих модуля скріпіть разом і вставте куточки перших двох модулів в кишеньки третього модуля. З'єднайте з даною конструкцією ще два модуля, щоб отримати кільце. Зберіть по ланцюжку кільце, замкнувши його останнім модулем.
3
Зробіть таким способом три ряди, надягаючи модулі один на одного в шаховому порядку. Потім зробіть четвертий і п'ятий ряди з тридцяти модулів. Виверніть кільце навиворіт, після чого з тридцяти нових модулів зберіть шостий ряд, надягаючи їх зверху, і починаючи з сьомого ряду, починайте складати крила лебедя з боку його майбутньої голови.
4
Від двох сусідніх модулів виберіть пару куточків для кріплення шиї, а вліво і вправо від обраної точки прикріпіть по 12 модулів для крил. Закріплюйте нові ряди модулів, щоб сформувати крила. Надайте їм опуклу і відігнуту форму. З п'яти рядів модулів зберіть хвіст лебедя , зменшуючи їх кількість в кожному ряду на один модуль.
5
Окремо зберіть голову і шию, вставляючи два куточка модуля в дві кишеньки іншого модуля. Починайте збірку голови з червоного модуля-дзьоба. Під час складання згинайте шию, надаючи їй обриси красивою лебединою шиї. На куточках між крилами зміцните шию, а потім з двох кілець модулів зробіть для лебедя підставку.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=03PvzScmsNg