Як розвинути уяву.

Уява тісно переплітається з процесом мислення: конкретні образи невіддільні від думок. Отже, розвинути уяву можна тими ж способами, що і мислення.

Розвиток уяви в грі Рольові ігри дозволяють розвинути уяву, т.к. припускають від учасника певних дій, відповідних конкретному образу, який він приміряє на себе і повинен йому відповідати. Театральні постановки, концертні програми та інші шоу також пробуджують фантазію і стимулюють уяву.

Розвиток уяви в фантазіях

Типове: «Якби ...» - дієве вправу для розвитку уяви. На деякий час потрібно перевтілитися в дослідника і, висуваючи гіпотези, спробувати знайти на них відповіді. Наприклад: «Якби Європа заговорила по-російськи, було б ...» Далі - включається розумовий процес. Користь таких вправ величезна, бо уява поступово відходить від стандартних рішень і шукає нові форми.

Творча діяльність розвиває уяву

Можна читати художню літературу і давати волю уяві, подумки представляючи пейзажі і образи , описані в творі. На жаль, багато читачів вважають довгі описи нудними і перегортають такі страніци.Стімулірует роботу уяви творча діяльність. Вона може бути пов'язана з написанням віршів, оповідань, романів, журналістською діяльністю, живописом, скульптурою і т.д.

Географія удосконалює уяву

Як не парадоксально прозвучить, але вивчення географії стимулює розумові процеси і удосконалює роботу уяви. Для цього необхідні географічні карти, за якими користувач складе докладний маршрут майбутнього подорожі і відправиться в захоплюючу дорогу. Подумки.

Життєвий досвід

Уява розвивається з придбанням життєвого досвіду, в процесі придбання якого людина стикається з різними людьми, ситуаціями, оцінюючи їх вчинки і неодноразово ставлячи себе на їх місце. У наглядової людини процес розвитку уяви відбувається швидше.