Як робити бабетту. Як зробити підвернений хвіст.

Зачіски в стилі 50-х набирають популярність з кожним днем. Зачіска бабетта - найвідоміша з них. Вона названа на честь фільму, в якому знімалася Бріджит Бардо. Зробити цю зачіску ви можете самостійно, не вдаючись до послуг перукаря.
Вам знадобиться
  • Гребінець, гумка, лак для волосся, віск для волосся.
Інструкція
1
Розчешіть волосся. Якщо ви володарка кучерявого локонів, то попередньо слід їх випрямити за допомогою прасування. На потилиці зберіть волосся в кінський хвіст і зав'яжіть його гумкою. Гумка повинна бути тугий і щільною, щоб зачіска добре трималася протягом дня. Потім зробіть начісування по внутрішній стороні хвоста і закріпіть результат за допомогою лаку для волосся.
2
Підверніть хвіст усередину і заколіть невидимками. Робіть це таким чином, щоб згодом заколок не було видно. Ви можете коригувати висоту і форму «Бабетти», піднявши або опустивши її. Приділіть особливу увагу зовнішній стороні зачіски. Вона повинна бути гладкою і рівною. Для досягнення кращого ефекту нанесіть на зовнішню сторону «Бабетти» віск для волосся, він згладить всі нерівності.
3
Якщо у вас є чубчик, то просто укладіть її. Вона зробить зачіску більш елегантною. Гумку, яка знаходиться біля основи хвоста, найкраще замаскувати. Використовуйте декоративні предмети. Отриманий результат зафіксуйте лаком для волосся.