Як розігріти холодне без вогню.

Традиційний і самий древній спосіб розігріти холодні предмети - розвести вогонь і помістити їх в нього або поруч з ним. Якщо ж це продукти харчування, то їх поміщали в якусь ємність з водою і поміщали на вогонь. Відкрите полум'я не завжди доступно в сучасних побутових умовах, тому знання про те, як справити розігрів холодних предметів без використання реакції горіння, не будуть зайвими.
Інструкція
1
Використовуйте електричну плиту. Якщо вона індукційного принципу дії, то вона зможе впливати тільки на ті предмети, які виготовлені з металів з магнітними властивостями. Наприклад, посуд із заліза або з відповідним дном.
2
Опустіть продукт або річ в ємність з водою, нагрівання її електричним кип'ятильником.
3
Помістіть холодне в мікрохвильову піч і включіть її. Металеві предмети або з металевим напиленням поміщати в неї не можна, так як високочастотний індуктор грубки вийде з ладу. Однак нагріватися будуть продукти, що містять деяку кількість води або ємності з налитої в них водою. Вся справа в тому, що розігріву піддається тільки вода, а вже вона віддає тепло об'єктам, які з нею контактують.
4
Увімкніть електрогрілку, попередньо обмотавши холодний предмет. При відсутності електрики можна використовувати соляну чи іншу грілку на хімічному принципі дії.
5
Наберіть з-під крана гарячої води в ємність і зігрійте в ній холодне . Якщо необхідно прогріти щось гидрофобное, то попередньо помістіть його в герметичний пластиковий пакет і занурте в воду. У міру остигання води підливайте на зміну їй нову порцію гарячої. Так можна відтавати і розігрівати, наприклад, заморожені продукти. Якщо вам доступний геотермальний джерело, використовуйте гарячу воду з нього.
6
збільшувальні лінзою сфокусуйте сонячне світло на холодному твердому об'єкті. Нагріти воду таким способом вельми проблематично. А от якщо нагрівати казанок, то вода в ньому поступово буде нагріватися. Цей спосіб зажадає часу і великого терпіння.
7
Обмотайте предмет плівкою або тканиною. Вони повинні бути якомога більш темними. Покладіть під прямі сонячні промені. Цей спосіб хороший в місцях з високою сонячною активністю.
8
Додайте нагреваемое на гарячому радіаторі опалення і залиште його на деякий час.
Зверніть увагу
В СВЧ-піч яйце необхідно поміщати в скляній або керамічної ємності з водою, інакше його може розірвати через інтенсивне процесу розігріву високочастотним випромінюванням. Шкаралупа перешкоджатиме рівномірному виходу пара, і в яйці буде стрімко зростати тиск. Коли воно стане критичним для міцності шкаралупи, білок ще не встигне достатньо затвердіти і розлетиться у внутрішній простір печі. Якщо нагрів відбувається в воді, то це аналогічно звичайному варінні.