Як збільшити розмір розділу.

З випуском нової операційної системи Windows Seven багато користувачів зіткнулися з проблемою браку місця на системному логічному диску. Справа в тому, що відносно стара, але так всім полюбився ОС Windows XP, займала всього лише 3-4 Гб на жорсткому диску. А ось нова ОС від Microsoft вимагає 10-15 Гб. Через це гостро встає питання розширення локального диска.
Вам знадобиться
  • Paragon Partition Magic
Інструкція
1
Розширити локальний диск можна двома способами: «відпиляти» шматочок від іншого розділу або повністю об'єднати системну область з іншим диском.
2
Який би варіант ви не вибрали, вам знадобиться програма Paragon Partition Magic. Встановіть її собі на комп'ютер і перезавантажте його. Запустіть програму в будь-якому режимі, у вкладці «Майстра» знайдіть пункт «Розширення розділу». Виберіть розділ, від якого ви плануєте відокремити область. Врахуйте, що це може бути тільки незайняте простір на диску. Натисніть «Застосувати». Комп'ютер перезавантажиться і продовжить роботу в DOS режимі.
3
Якщо ви вирішили об'єднати два розділи, то клікніть правою кнопкою по одному з них і виберіть рядок «Об'єднання розділів». Вкажіть другий розділ, який бере участь в процесі. Врахуйте, що після об'єднання всі дані, розташовані на другому розділі автоматично перемістяться на системний диск. Заздалегідь подбайте про їх зберігання, скопіювавши їх у будь-який інший розділ жорсткого диска.