Як позбутися запаху риби на одязі. Як вивести запах риби з джинсів.

Часом трапляються неприємні ситуації з улюбленими речами. Якщо ваша одяг, наприклад, пропахла рибою, то не варто зневірятися. Цей запах вивести, звичайно, нелегко, але цілком можливо. Справитися з цим завданням під силу навіть в домашніх умовах. Зовсім необов'язково викидати улюблене виріб.
Вам знадобиться
  • Лимонний сік, порошок, засіб для миття посуду, оцет.
Інструкція
1
Спочатку виперіть вашу річ звичайним способом. Якщо неприємних запах досі зберігся, то починайте використовувати підручні засоби. Розведіть у воді порошок і додайте сік лимони при пранні. Виперіть ваше виріб вручну. Аромат лимона має поглинути неприємних запах риби . При необхідності виперіть вашу річ в машинці з додаванням кондиціонера.
2
Добре позбавляє від запаху риби звичайний засіб для миття посуду з ароматом лимона. Виперіть вашу річ руками з використанням засобу для миття посуду. Ні в якому разі не варто додавати в пральну машину засіб, яким ви миєте посуд. Воно утворює багато піни, що може привести до поломки техніки.
3
Поперіть вашу річ на руках, за допомогою звичайного порошку. Під час полоскання додайте у воду 1 столову ложку оцту. Він нейтралізує неприємні запахи. Якщо жоден з рецептів вам не допоміг, то зверніться в хімчистку. Професійні засоби по догляду за тканинами з легкістю впораються з даною проблемою.