Як зробити вентиляцію в гаражі.

Кожному приміщенню вимагається циркуляція повітря, природна або примусова, не важливо. Для цього й існує вентиляція. Автолюбителі не виняток - в гаражі також необхідна вентиляція. Для створення вентиляції необхідно забезпечити приплив свіжого повітря з вулиці і відтік «відпрацьованого» повітря з гаража на вулицю.
Вам знадобиться
  • Решітка, металева і азбестова труби.
Інструкція
1
Зробіть отвір для припливу свіжого повітря. Його формат і величина залежать від фантазії і переваг самого автолюбителя. Це можуть бути множинні отвори, зроблені у воротах вашого гаража або ж єдине, але велике отвір в стіні поряд з воротами. Зробити такий отвір можна вибивши цеглини і встановивши решітку.
2
Підберіть діаметр. Якщо зібралися використовувати відрізок труби для припливу повітря, то діаметр буде близько 110-210 мм, або квадрат зі сторонами 11-21 см відповідно. Оптимальний розмір отвору повинен відповідати 15 мм на 1 кв. метр площі гаража.
3
Зробіть отвір для витяжки по діагоналі на протилежній стороні гаража. Часто даний отвір роблять в стелі гаража, в нього виводиться азбестова або металева труба, яка на 50-90 см височить над дахом гаража і на 10-20 см проникає в нього. Можна обійтися і без труби, обмежитися отвором з гратами під самою стелею, але використання труби буде набагато ефективніше.
4
Захистіть трубу від попадання вологи, сміття, пилу і бруду. Для цього над нею необхідно спорудити козирок або купити готовий. Для зменшення конденсату в витяжної трубі обмотайте її утеплювачем. Щоб вентиляцію можна було регулювати, на витяжною та припливної трубах зробіть спеціальні заслінки. В теплу пору їх можна відкрити повністю, а взимку - тільки частково, щоб обмежити приплив морозного повітря.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=YE8MvaoLj1E
Корисна порада
Пам'ятайте про те, що отвір для припливу повітря повинно розташовуватися в 10-30 см від землі, інакше взимку можуть виникнути труднощі і зайві клопоти з очищення даного отвори від снігу, льоду, і т.д. Решітка також в будь-якому випадку знадобиться - для захисту від гризунів і т д.