Як зробити свою фото студію.

Відкриваючи фото студію, важливо правильно підібрати оснащення: апаратуру, освітлювальне обладнання, фони і дрібний декор, при необхідності допомагає довершити образ. Окремою опрацювання потребує питання фотозйомки дітей. Іграшки та всілякі додаткові аксесуари в такому випадку теж дуже знадобляться.
Вам знадобиться
  • фотоапаратура, спалахи, лампи, фони, оснащення фотолабораторії, комп'ютер, стільці, крісла, штативи, перехідники, подовжувачі, касовий апарат
Інструкція
1
Вирішіть, які послуги буде пропонувати ваша фотостудія. Залежно від цього купуйте необхідне обладнання. Якщо плануєте робити і фото на документи, і художнє фото - краще пошукати приміщення, в якому є можливість влаштування двох незалежних павільйонів. Інакше в процесі роботи постійно доведеться переставляти світло, а це - не найправильніше заняття, коли у вас в кріслі вже сидить клієнт.
2
Обладнайте фотолабораторію, якщо у вас в пріоритетах значиться аналогова фотографія. Вона не так зручна в сенсі виробництва, зате дозволяє отримувати художні зображення не в приклад більш високого класу. Для облаштування фотолабораторії вам знадобиться збільшувач, що має можливість зміни кольорових фільтрів; контактний верстат для друку фотографій з листових плівок; ванночки, бачки, ємності для складання розчинів, червоні ліхтарі і промисловий варіант Глянцеватель, використовуваного для сушки фотографій.
3
Придбайте комп'ютер, принтер та витратні матеріали, якщо ваша фотостудія спеціалізуватиметься на «цифрі». Неодмінно встановіть ліцензійне програмне забезпечення. Інакше певні форс-мажорні обставини можуть не найкращим чином позначитися на бізнесі. Передбачте всі необхідні плагіни. На сьогоднішній день цифрову фотографію за допомогою фільтрів можна змінити до невпізнання. Завдяки комп'ютеру суттєво спростилася ретуш.
4
Приступайте до придбання обладнання для павільйонів. Вам знадобляться дві-три фотокамери для фото на документи, кольорових і чорно-білих фотографій. Звичайно, вибір послуг, що надаються цілком залежить від ваших уподобань, але досвід показує, що чим більше асортимент робіт робите - тим більше клієнтів і вище прибуток. Коли будете купувати фотокамери, намагайтеся брати среднеформатную техніку. Зараз є хороші моделі і для аналогової, і для цифрової фотографії.
5
Вибирайте відповідно до власних потреб імпульсне освітлення (спалаху) і постійне світло (лампи), а також штативи й розсіювачі до них. Але майте на увазі, що брати освітлювальні набори, до складу світильника для фону і двох бічних світильників вигідніше, ніж купувати розрізнені предмети. До того ж вони продаються в сумках-переносках, які можуть стати в нагоді, якщо ваша фотостудія надаватиме виїзні послуги.