Як обчислити арктангенс. Арктангенс калькулятор.

При наявності персонального комп'ютера існує вибір з декількох відносно нескладних способів розрахунку тригонометричних функцій. Ці методи однаково підходять як для обчислень звичайних функції (наприклад, синус), так і більш складних (наприклад, арктангенс).
Інструкція
1
Є поколіннями перевірений спосіб, який взагалі не вимагає щось вважати - скористатися готовими таблицями значень. Наприклад - «Таблицями Брадиса». Можна використовувати як класичне, тобто паперове, видання, так і електронний варіант у форматі PDF. В інтернеті є можливість отримати примірник, тобто зовсім не обов'язково вирушати в магазин. Зробивши це, залишиться тільки знайти в таблиці потрібне значення арктангенса.
2
Втім, маючи доступ в мережу, не обов'язково шукати готові списки значень, можна знайти он-лайн калькулятори тригонометричних функцій. Порівняно з таблицями користуватися такого роду сервісів набагато зручніше. Тим більше що вони надають набагато більш просунуті можливості, наприклад, обчислення не одиничної функції, а цілої формули, складеної з кількох операцій з тригонометричними функціями.
3
Можна обійтися і без інтернету - ОС Windows має вбудований калькулятор, який дозволять обчислювати в числі інших функцій і арктангенс теж. За замовчуванням калькулятор запускається в найпростішому своєму варіанті - без тригонометричних функцій. Щоб дістатися до них треба розкрити в меню розділ «Вид» і клацнути рядок з написом «Інженерний».
4
В розширеному калькуляторі наберіть число, арктангенс якого потрібно порахувати. Зробити це можна трьома способами. Найшвидший - скопіювати значення (CTRL + C) і вставити його (CTRL + V) в поле вводу калькулятора. Якщо можливості копіювати немає, то можна набрати число з клавіатури або поклацати кнопки калькулятора курсором мишки. Після введення значення будь-яким із способів треба вибрати одиниці виміру для результату обчислень. Передбачено три варіанти, з яких вам треба вибрати один, поставивши напроти нього мітку в селекторі під полем введення числа. Потім поставте галочку в чекбоксі Inv - таким способом ви повідомите програмі калькулятора, що функції, зазначені на його кнопках, слід інвертувати. Залишилося клацнути кнопку з написом tg (тангенс) і калькулятор її інвертує (арктангенс), застосує до заданого вами значенням і покаже результат в зазначених одиницях.