Як зробити каструлі.

На сьогоднішній день в магазинах нашої країни існує величезний вибір різних каструль. Але що якщо ви опинилися десь дуже далеко від цивілізації і до найближчого магазину кілометрів 100-150, а то й більше? Для тих хто прагне вести активний спосіб життя - ходить у походи, сплавляється по річках, підкорює гірські вершини, така ситуація цілком навіть представима. В цьому випадку потрібно вміти швидко зробити найпростішу похідну каструлю-котелок своїми руками.
Вам знадобиться
  • - металева консервна банка, великого об'єму;
  • - плоскогубці;
  • - молоток;
  • - дріт.
Інструкція
1
Розкрийте банку консервним ножем. Намагайтеся робити це акуратно, щоб кромка була мінімальною. Вимийте банку.
2
Загніть залишилися кромки банки плоскогубцями і обстукаєте їх молотком. Пробийте або просвердлите в банку два отвори діаметром 2 мм. Отвори слід пробивати таким чином, щоб умовна лінія їх сполуки проходила через центр банки.
3
Зігніть з дроту ручку казанка. Вставте ручку казанка в готові отвори таким чином, щоб дріт лягала на бортик казанка. При цьому вона не повинна виступати назовні. Зробіть складена вдвічі дроту гачок.
4
Також зробіть з дроту ланцюг в чотири ланки. Причому кожна з ланок повинно мати довжину, трохи меншу, ніж діаметр казанка. Це необхідно для того, щоб надалі, при транспортуванні, можна було укласти ланцюг в казанок.
5
Прикріпіть ланцюг до ручки. Казанок готовий.