Як прискорити мобільний інтернет. Як прискорити інтернет.opera mini.

Однією з функцій мобільного телефону, яка зараз є практично в будь-якому апараті, є доступ до мережі інтернет . Ви можете як використовувати телефон як модем, так і здійснювати веб-серфінг за допомогою браузера мобільного телефону. В абсолютній більшості випадків, ваші витрати на інтернет і швидкість закачки залежать від обсягу інформації, яку ви завантажуєте, будь то файли або просто інтернет -страніци. Для того, щоб прискорити мобільний інтернет і знизити витрати на нього, використовуйте один простий спосіб.
Інструкція
1
У випадку, якщо ви використовуєте телефон як модем для комп'ютера, встановіть емулятор java додатків. Він знадобиться вам для того, щоб запустити спеціальний браузер, який спочатку створювався для мобільних телефонів. Його назва - Opera mini, і ви можете з легкістю завантажити його в мережі інтернет , так як він знаходиться у вільному доступі.
2
Після установки java емулятора запустите цей браузер і перед з'єднанням відключіть показ картинок в настройках. Суть дії браузера і його принципова відмінність від інших - в тому, що перед тим, як відправити інформацію вам на комп'ютер він стискає її через проксі-сервер opera.com, після чого відсилає вам на комп'ютер. Таким чином, економія складає до 90% від початкового трафіку, а швидкість завантаження зростає в два-три рази.
3
Якщо ж ви використовуєте інтернет через свій мобільний телефон, скопіюйте браузер Opera mini або на флеш-карту для вашого телефону, або через usb провід. Також ви можете перемістити його через інфрачервоний порт і bluetooth-з'єднання. Після того, як ви скачали браузер на телефон, відключіть показ картинок і насолоджуйтеся швидким і зручним інтернет ом.