Як зробити штучну стільницю.

Стільниця зі штучного каменю - ідеальний варіант для кухні або ванної кімнати. Штучний камінь є універсальним і сучасним матеріалом. Він довговічний, гігієнічний, готується, не вбирає вологу і легко чиститься стандартними миючими засобами. При цьому штучні стільниці добре впишуться в будь-який інтер'єр, а їх колір і структура не втратять свого первісного вигляду з плином років. Все це робить підвищений попит на такі стільниці цілком зрозумілим і обґрунтованим.
Інструкція
1
Приготуйте карту розкрою стільниці. Необхідно зробити розкрій для самої стільниці, крайок її торців, галтелей і пристінкових бортиків. Розкроїте камінь відповідно з цією картою.
2
Зробіть фрезерування там, де це необхідно. Для надійного приклеювання кромки досить зробити пазики в 4-5 мм глибиною. Зробіть дзеркальну фрезерування.
3
Приклейте термоклеем, по лицьовій стороні, дерев'яні кубики-бобишки. Обробіть стик спиртом, після чого нанесіть двокомпонентний клей.
4
Стягніть все струбцинами і почекайте 40 хвилин. Зніміть зайвий клей, спочатку використовуючи стамеску, а потім - шліфувальну машину.
5
Зміцніть клеєні частини пластиною з цього ж каменю. Ширина пластини повинна бути приблизно 10 см. Для зміцнення використовуйте той же клей. Приклейте кромку і стягніть струбцинами.
6
отфрезеруйте кромку. Приклейте ребра жорсткості по вирізу вручений панелі.
7
Приклейте підкладку на силікон. Підкладка не повинна бути суцільною. Чи не скріпляйте ребра підкладки жорстко. Між крайкою каменю і кромкою обрешітки повинен залишатися зазор.
8
Залиште підкладку на ніч, після чого відшліфуйте її. Переверніть і відшліфуйте камінь. Стільниця готова!