Як зшити рукава.

Майстрині-любительки воліють речі, зшиті своїми руками - унікальний наряд не зустрінеш більше ні на кому. До речей, виготовленим власноруч, предьявляются точно такі ж вимоги, як і до тих, що пошиті професійно - вони повинні добре сидіти і бути пошиті акуратно. Для багатьох домашніх кравчинь зшити класичний рукав - досить велика проблема, але саме рукав надає всьому виробу закінчений вигляд, а його правильне Втачіваніе свідчить про майстерність швачки.
Інструкція
1
Сшейте нижній (бічний) шов рукава , пропрасуйте і розгладьте на обидві сторони шви, обмітайте їх. Виверніть рукав навиворіт.
2
Поєднайте контрольну мітку, яка на всіх викройках знаходиться по лінії оката рукава з плечовим швом, а бічний шов вироби - з нижнім швом рукава . В деяких класичних моделях надсічка - контрольна мітка на проймі поєднується з рискою внизу рукава .
3
Приметайте нижню частину пройми з рукавом, відступаючи від контрольної мітки на 15 см в обидві сторони. Будьте акуратні і стежте за тим, щоб не розтягнути матеріал. На цій ділянці не можна робити посадку рукава або розтягувати матеріал пройми.
4
Що залишився непріметанним ділянку рукава , приєднаєте до виробу по окату за допомогою шпильок. Якщо тканина ковзає або складна в обробці, скористайтеся ниткою з голкою і приметайте рукав до проймі вручну. Вметивайте з боку рукава .
5
Вшитої рукав на машинці. У нижній частині пройми зробіть подвійний шов - на неї припадають найбільші навантаження коли носять готовий виріб. У верхній частині рукава , по окату, шийте не поспішаючи, повільно і акуратно, розподіляйте посадку, кінчиком голочки регулюючи щільність тканини.
6
Сутюжьте трохи посадку по окату, намагаючись при цьому не зачепити рукав, припуски в нижній частині рукава подрежьте, щоб їх ширина дорівнювала 1 см.
7
Якщо є подокатнік, то приметайте його попередньо шпильками з боку рукава і пристрочите на машинці по проймі. Рукав виверніть і злегка посадите його за допомогою праски з отпарівателем.