Як приховати вуха. Як приховати капловухість.

Проблема того, як приховати вуха , часто хвилює не тільки тих, кого не влаштовує їх форма. Крім капловухості, часто дівчатам не подобається форма вушних раковин. Виходів з цієї ситуації два: або збирати гроші на пластичну операцію, або ж підібрати таку зачіску, яка приховає всі недоліки.
Інструкція
1
Існують зачіски, приховують вуха , принцип укладання яких ґрунтується на розширенні від верхівки до вух. Як варіант - це класичне каре, що створює плавний овал навколо голови і звужується до шиї. Довжина стрижки значення не має, основне завдання - приховати вуха .
2
Коротка стрижка - найбільш простий варіант, який не потребує складнощів в укладанні. Звичайний боб, модель «шапочка» або напівдовга асиметрія не тільки приховають проблемні зони, а й дозволять виглядати стильно. Вибираючи стрижку, потрібно пам'ятати про те, що занадто коротка її довжина в даній ситуації не допоможе, оскільки волосся повинні хоча б наполовину прикривати вуха . Переваги короткої стрижки в тому, що її досить укласти один раз, вимивши вранці голову, а потім весь день можна не замислюватися про те, що вітер чи інші погодні умови зроблять так, що вуха будуть видні.
3
Але і за допомогою довгого волосся приховати великі вуха цілком можливо. Для цього необхідно закріплювати волосся в косу або хвіст не чітко у лінії потилиці, а трохи нижче. Так навколо вух волосся лежать вільно і прикривають їх частину. Можна залишити вільними кілька пасом в районі скронь, які приховають бічну частину обличчя. Прекрасний варіант стрижки, що приховує вуха і коректує форму особи, витягаючи вилиці - це градуювання. Пасма, підстрижені по косій лінії, можуть укладатися всередину або назовні, але вуха вони закриють в кожному разі. Укладати зачіску потрібно так, щоб волосся падали вниз з боків біля обличчя. На прямому волоссі кінчики потрібно буде підкручувати усередину за допомогою круглої щітки. З кучерявими клопоту ще менше, вони спадають вниз природно.
Корисна порада
Більше впевненості в собі - і проблема стирчать вух не зможе перешкодити успіху. Якщо сумніви у власній привабливості залишаються - подивіться на зірок кіно: Лів Тайлер і Вілл Сміт чудово почуваються, володіючи вухами, далекими від ідеалу, і не намагаються приховати їх. Тому що наявність комплексів не допоможе заховати жодна зачіска.
Невеликі дефекти зовнішності здатні засмутити навіть саму впевнену в собі особу. Однак можна зробити так, щоб ці недоліки були не помітні оточуючим. Приховати великі вуха , наприклад, зовсім не складно.
Інструкція
1
Правильно підібрана зачіска здатна замаскувати не надто вдалу форму вух. Вам підійдуть стрижки каре, каскадна та інші, в яких локони в скроневій частині можна зачесати вперед, до скул. Укладати волосся потрібно по-особливому. Підніміть пасма над вухами і трохи начешіть їх за допомогою гребінця з рідкими зубцями. Прикрийте вуха і закріпіть укладку лаком для волосся сильної фіксації. Довге волосся накрутіть на великі бігуді або завийте за допомогою плойки. Опустіть голову вниз і закріпіть кучерики засобом для фіксації. Гладкі зачіски або дуже короткі стрижки, маючи великі вуха, краще не робити.
2
Головні убори - кращі друзі жінок, що не задоволених своїми вухами. Підберіть ту форму капелюшків, яка піде саме вам. Якщо обличчя кругле - вибирайте панами з широкими полями, об'ємні берети або хустки з горизонтальним малюнком. Трикутникове особі підійдуть однотонні косинки і капелюхи з короткими полями. Для квадратного обличчя краще вибрати кепку, убір з опущеними полями, асиметричні моделі. Витягнуте обличчя прикрасять широкі в'язані берети, капелюхи в класичному стилі і модні кепі. Овального особі підійде будь-який головний убір. Уникати варто тільки обтягуючих трикотажних шапочок, які облягають вуха, тим самим підкреслюючи їх.
3
Відволічіть увагу від вух великими аксесуарами - кулоном з натурального каменю, об'ємними ланцюжками, яскравою брошкою. Використовуйте різнокольорові шийні хустки. Вибирайте блузки та піджаки з великими яскравими гудзиками чи декоровані вишивкою. Краще віддати перевагу одяг інтенсивних, соковитих відтінків. Акцентуйте увагу на зоні декольте або нижче. Пам'ятайте, що оточуючі сприймають образ в цілому. Ніхто не зверне увагу на форму вух стильно одягненою жінки, яка вміє підкреслити свої достоїнства і приховати недоліки.