Як прикрасити Наполеон.

Ніжний і смачний торт « Наполеон » відомий всім. Мабуть, немає людини, яка б не спробував цей десерт. Рецептури тіста і кремів для торта дуже багато. Однак є характерні особливості цієї солодощі: використання листкового тіста і багатошаровість. Чим тонше коржі і чим їх більше, тим торт смачніший. Прикраса торта - процес творчий. Вкажемо декілька продуктів, які можна використовувати для прикраси « Наполеон а».
Інструкція
1
Крошка. Класичний « Наполеон » прикрашений крихтами коржів, з яких він приготований. Для надання більш апетитного вигляду, подрібніть один з коржів в дрібну крихту і підсмажте крихти в духовці до золотистого кольору. Обсипте торт крихтою з усіх боків.
2
Шоколад. Краще використовувати для прикраси темний шоколад - цим ви досягнете війнах ефекту: по-перше, темний шоколад не так сильно тане, а по-друге, легка гіркота темного шоколаду додасть пікантну нотку. Покладіть плитку шоколаду в морозилку на 20-30 хвилин, потім натріть шоколад на дрібній тертці і посипте зверху на торт.
3
Горіхи. « Наполеон » можна прикрасити горіхами. Підійдуть будь-які горіхи, навіть їх суміш. Підсмажте злегка ядра горіхів і подрібніть в блендері до крихти. Горіховою крихтою обсипте торт, цільними горіхами прикрасьте верхн.
4
Цукрова пудра. Цукровою пудрою торт « Наполеон » прикрашати краще в поєднанні з крихтою. Обсипте торт крихтою, а потім використовуючи сито, посипте торт цукровою пудрою. Використовуючи трафарети, можна за допомогою цукрової пудри прикрасити торт фігурками.
5
Сливки. Збиті вершки не є традиційною прикрасою торта « Наполеон », але вони цілком доречні, якщо ви використовували вершки в кремі.
6
Ягоди. Якщо ви використовували в кремі для « Наполеон а» ягоди, то можна прикрасити торт ними. І хоча це дуже далеко від класичного рецепту десерту, така прикраса буде виглядати оригінальним і незвичайним, а ягідний смак прекрасно оттенит традиційний смак « Наполеон а».