Як позбутися від болю у вусі. Як зменшити біль у вусі.

Традиційно біль у вухах асоціюється з маленькими дітьми. Однак від прострілів в слухових проходах не захищені і дорослі люди. Єдиний плюс в такій ситуації той, що у дорослої повільніше, ніж у дитини, розвивається протягом вушних захворювань. Тому є час і шанс послабити і зменшити біль в вусі ще до приходу лікаря.
Вам знадобиться
  • -сосудосужівающіе препарати;
  • -тепла масло;
  • -обільное питво.
Інструкція
1
Перше і найважливіше правило при вушної болю - обов'язково звернутися до лікаря-фахівця. Тільки він може поставити діагноз і підібрати адекватне лікування. Але якщо біль такий, що терпіти її неможливо, то до приходу доктора можна спробувати полегшити становище хворого. Для початку потрібно правильно розміститися. Щоб біль переносилася легше, лікарі рекомендують сидіти, а не лежати. Тому що в такому положенні відтік крові з голови відбувається швидше і легше, а значить і тиск на хворе вухо зменшується. Через це ж зменшуються застої в слухових трубах. А адже найчастіше саме вони бувають причиною болісної вушної болю.
2
При захворюваннях вух питна рідина - наше все. Адже при наповненні тканин організму водою прочищаються і євстахієві (слухові) труби. Тому пити при болю в вухах потрібно якомога більше. Крім цього страждання можна полегшити, жуючи гумку і позіхаючи. Це так само, як і вода, покращує прохідність слухових труб і значно знімає тиск на барабанну перетинку.
3
Якщо вушна біль з'явилася на тлі нежиті, то слід для полегшення симптомів почати застосування судинозвужувальних крапель для носа. Такі засоби зменшують запалення слизової носоглотки і сприяють тимчасового відновлення вентиляції в сфері вухо-горло-носа. Але у такого лікування є і мінуси. Судинозвужувальні препарати не можна використовувати довше 7 днів. В іншому випадку вони викличуть звикання і працювати не будуть зовсім.
4
Ще один із способів зменшити біль - застосовувати тепло. Спочатку потрібно зігріти вухо пляшкою з гарячою водою. Потім слід підігріти масло - оливкова, мигдальне або вазелінове - до температури людського тіла. Акуратно капаем пару крапель теплого масла в вухо. І продовжуємо гріти. Можна це робити зігріваючим компресом або теплим повітрям фена. Однак при роботі з останнім потрібно дотримуватися обережності - направляти струмінь на вухо на відстані 15-30 см від нього і не більше 3-5 хвилин. Але слід пам'ятати, що прогріваннями вух захоплюватися не варто. Та й робити це краще під контролем фахівця. Адже в разі гнійного отиту такий компрес може викликати прорив барабанної перетинки і витікання гною назовні. В цьому випадку біль зменшиться одразу, але далі загоєння вух повинно проходити тільки під ретельним і детальним контролем лікаря.
Корисна порада
При болю у вухах не потрібно відкладати візит до лікаря і сподіватися, що саме пройде. Ступінь серйозності захворювання може оцінити тільки фахівець і призначити необхідні рекомендації з лікування теж може тільки лікар.