Як зробити шлею для собак самому. Викрійка шлейки для маленьких собак.

Шлеї для собак використовуються для їзди в упряжці або для прогулянки в міських умовах. З шлеєю тварина почуває себе найбільш комфортно, ніж просто з нашийником. Вона не тисне шию, дозволяє нормально дихати, а господареві краще контролювати собак у. Найбільш грізні породи псів вигулюють на спеціальних шлейках. Тільки на них заводчики рекомендують гуляти і з маленькими песиками. В даний час в торгівлі представлений величезний асортимент амуніції для будь-яких собак , але при бажанні шлею можна виготовити самостійно.
Вам знадобиться
  • -матеріал для шлейки;
  • -пас;
  • -подкладочний матеріал;
  • -крепежние кільця.
Інструкція
1
Спочатку визначитеся, з якого матеріалу ви будете шити шлею. Найбільш придатними є шкіра, шкірозамінник чи нейлон. Маленьким собак ам потрібно підбирати дуже м'який та ніжний матеріал для пошиття.
2
Виміряйте вашу собак у в районі грудей під лапками. Викрійку слід виготовляти з запасом на шви. Якщо шлею зробити дуже щільною, то тварині буде некомфортно. Слабка шлейка буде бовтатися, у собак і виникнуть потертості. Тому розмір викрійки потрібно робити відповідно до матеріалу. Якщо він нейлоновий, то робіть точно за розміром плюс два сантиметри на шви. Якщо шкіра або шкірозамінник, то залиште припуск від двох до 5 мм на саму шлею і 2 см на шви.
3
Викроїте підкладку з м'якої тканини і прострочіть з внутрішньої сторони шлейки.
4
Розкриємо шлею, пришийте м'яку тасьму по всьому периметру. Із зовнішнього боку прострочіть лямки. З боку спини - кільця для кріплення. Лямки можна також зробити з кільцями для регулювання довжини, якщо ваша собак а ще росте.
5
Для маленьких і декоративних порід собачок шлею можна обробити по вашому розсуду. Найчастіше обробку виробляють різноманітними бантами, стразами, наклейками для тканини, загалом, за бажанням господаря.
6
Якщо виготовлення шлейки для вас здається важким заняттям, то її пошиття можна замовити в спеціальній майстерні, яких зараз безліч.